Centilmenlik Prestij ile Buluşuyor

İki asrı aşkın centilmenlik mirasıyla Brother kültürüne ilham veren değerleri ve günümüze kadar taşınan köklü bir İskoç hikayesini yeniden hatırlama zamanı… Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alan ve başarının tadının paylaşarak çıktığını bilen Brother’larla, her adımında sahip oldukları kardeşlik ve cömertliğe tanık olacağımız bir yolculuğa çıkıyoruz.

17 Eylül 2019

Centilmenlik Prestij ile Buluşuyor

Seçkin üyeleri, stilleri, başarıları, gustoları ile hayatın her alanında dikkat çeken Brothers üyeleri, bu kez de Brothers ruhunu İskoçya’dan günümüz erkeğine nasıl harmanladığını anlatan bir manifesto filmi ile karşımıza çıkıyor. Brothers üyeleri ilhamlarını İskoçya’nın kültürüyle var olup, yaşamış olan, cömertlikleri ve centilmenlikleri ile bilinen efsane karakterlerden alıyor. Bugün de kendi var oldukları dönem içinde profesyonel yaşamlarındaki başarıları, hobileri, zevkleri ve yaşam tarzları ile çevrelerine ilham veriyorlar. Yaptıkları her işte cömertlikten ilham alan ve başarının tadının paylaşarak çıktığını bilen Brother’lar, sahip oldukları kardeşliğin onları her zaman daha farklıya ve daha iyiye yönlendirdiğini söylüyorlar.

 brothers

Centilmen ve cömert duruşunu yepyeni bir iş birliğiyle pekiştirmeye hazırlanan Brothers yeni sezonda bizi bir sürprize ortak ediyor. Otomobil dünyasında prestij ve lüksün tartışmasız en büyük simgelerinden biri olan Rolls Royce ile özel bir iş birliğine imza atan Brothers, markanın Wraith modelini, her biri alanında öncü isimlerden oluşan efsane bir ekip tarafından yeniden yaratıyor. Halit Ergenç, Zerrin Tekindor, Mirgün Cabas, Teoman Hünal, Zuhal Şeker ve Seçkin Pirim’den oluşan bu ekibin Haziran ayında Ingiltere - West Sussex’de bulunan Rolls Royce fabrikasını ziyareti sırasında RR Design Studio’da, gelecek modelin her ince detayını tasarladıkları ve yapım aşamalarına şahit oldukları Brothers X Rolls Royce aracının lansmanının Ekim ayında gerçekleşmesi planlanıyor.

 

 

 


Brothers Hikayesi Başlıyor

BROTHERS | Brothers Hikayesi Başlıyor

Centilmenliğin Anavatanı : İskoçya

BROTHERS | Centilmenliğin Anavatanı : İskoçya

Cömertliğin İnceliklerini Brothers'dan Öğreniyoruz

BROTHERS | Cömertliğin İnceliklerini Brothers'dan Öğreniyoruz

Brothers Demek Kardeşlik Demek

BROTHERS | Brothers Demek Kardeşlik Demek