Sokak Modasında Yeni Bir Oyuncu: Alexander St.
Moda

Sokak Modasında Yeni Bir Oyuncu: Alexander St.

Farklı stilleri karıştırıp kullanıyor, günlük giyim parçalarına yeni bir enerjiyle bakıyor. İlhamını Büyük İskender’den alan sokak giyimi markası Alexander St. yeni stil kodları yazmak isteyenlerin farklı tarzlardaki ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Büyük moda evlerinin, sokak giyimine dair sayısız hamle yaptığı moda devrinde yeni ve İstanbul temelli markalar hep heyecanlandırıyor. Alexander St.’le tanışınca hem tarihi kültürel referansları hem de moda vizöründen 2000’ler etkisi hissediliyor. 

Alexander_ST.

Jamiroquai'ın art arda hitler çıkardığı dönemi yaşı yetenler hatırladı mı? İşte o dönemin üniforması, Z jenerasyonunun keşfettikten sonra muhtemelen vazgeçmeyeceği kılığı eşofman takımlar. Kadife dokulu versiyonları konser provasında pop starlardan, hava alanı stili fotoğraflarına birçok ünlüde görmüşsünüzdür. Sportif imajı bir seviye kırmanın yolu eşofman üstlerini trençkotların içine giymek.

Büyük İskender için gül yalnızca sevginin değil, yaşam döngüsünün de sembolü. Markada sıkça yer verilmiş. Oversize t-shirt'ler ideal boyda böylece başkasının t-shirt'ünü giymişsiniz havası ortadan kalkıyor.

  st.alexander

Sokak giyiminin spor tarafından biraz daha uzaktaki şık akışkan gömlekler kişinin stiline göre kombinlediği yöne iyi hizmet edebilir. 

st.alexander

Markanın tarihi referansını en çok gösterense altın ve gümüş kaplı takılar. Sokak giyimindeki akseuar seçimi kişiselliğin yansıtılabileceğini en güçlü taraflardan. 

Trikolarda polo yakalarla sınırlı kalmayan Alexander St. şortlarda triko denemesiyle sezonun kısa şortlarına alternatif. Alexander St. sokak stilinde baştan oluşturmak ya da tamamlamak istediğiniz kılıklar için farklı tarzlarda cevaplar sağlıyor. 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası