Şehirli Erkeğin Yeni Vazgeçilmezi: Bvlgari Man Wood Essence

Çevresiyle uyum içinde olan şehirli erkek için doğanın enerjisini yakalayan Bvlgari, yeni parfümü olan Bvlgari Man Wood Essence’ı sunar.

15 Ağustos 2018

Şehirli Erkeğin Yeni Vazgeçilmezi: Bvlgari Man Wood Essence

Bvlgari Man Wood Essence yoğun odunsu notaları, parlak narenciye aksanları ile harmanlıyor,  koleksiyonuna canlandırıcı bir etki yaratıyor. Self-reconnection yani kendine yeniden bağlanmak, kendi özüne dönmek konseptinden ilham alan Bvlgari, doğanın enerjisini dinamik yeni bir parfümde şişeledi. Bvlgari Man Wood Essence,  Master Perfümör Alberto Morillas ile eşsiz bir imza koku yaratıldı. Bu büyüleyici koku, üç cesur odunsu kokunun birleşiminden oluşur ve elit bir şehirli erkek, doğanın gücünü tek bir fısla hissedebilir. Onun duyularını canlandırmak, kendisini dinlemesini sağlamak ve odak noktasını güncellemek için yepyeni yeşil alanlar içinde sunulan, doğaya bağlılığın altını çizen bir Eau de Parfum.

18-08/15/bulgari2.jpg

Kampanyanın reklam yüzü, model ve aktör Nick Bateman

#CITIZENOFNATURE

Bvlgari Man Wood Essence kalp notası, odunsu yoğunluğu temsil etmekte. Ayrıca şehrin dinamizmini ileten Eau de Parfum doğa ve şehir arasındaki mükemmel dengenin mümkün ve doğal olarak gerekli olduğunu kanıtlar nitelikte. Bvlgari erkeği doğayla iletişime geçtiğinde, tekrar bağlantı kurduğunda, içsel gücünü yenilediğinde, şehir atmosferinde kendinden emin, yönetmeye hazır bir hale gelir.

18-08/15/775187485_dm_8925_6eeae03e3b48c0f23f8fc297570e0101-1024x682.jpg

NEO-WOODY İMZASI

Master Perfümör Alberto Morillas woody imzasını “Odun, sarmalayan, oldukça kuvvetli enerji veren bir kokudur” şeklinde nitelendirmiştir. Ağacın olağanüstü enerjisi ortaya çıkarmak için Morillas güçlü odunsu notalar, selvi, vetiver ve sedir ağacı kullanmıştır. Sanatsal tasarımlı bu Eau de Parfum tıpkı bir ağaç gibi inşa edilmiştir: Rengarenk üst notaları rüzgarda dans eden ağacın dalları ve yaprakları gibidir, orta notası ağacın ana gövdesi kadar güçlü, dip notaları ise herhangi bir temelde olduğu gibi ağacın köklerinden dayanıklılığı ve bağlılığı alır. Bu özel kombinasyon çarpıcı kokusuyla doğanın sonsuz gücünü Bvlgari Man serisinin damgası, yapı taşlarından biri yapmaktadır.


2020’de Kullanmaya Devam Edeceğimiz En İyi Parfümler

PARFÜM | 2020’de Kullanmaya Devam Edeceğimiz En İyi Parfümler

Doğru Parfümü Bulmak için 7 İpucu

PARFÜM | Doğru Parfümü Bulmak için 7 İpucu

2019’un En Dikkat Çeken Parfümleri

PARFÜM | 2019’un En Dikkat Çeken Parfümleri

Acqua di Parma'nın Şişesine Sanatsal Bir Dokunuş

PARFÜM | Acqua di Parma'nın Şişesine Sanatsal Bir Dokunuş

Bu Sonbaharın En İyi 5 İmza Kokusu

PARFÜM | Bu Sonbaharın En İyi 5 İmza Kokusu

Sonbaharın Favori 7 Sıcak Kokulu Parfümü

PARFÜM | Sonbaharın Favori 7 Sıcak Kokulu Parfümü

Daha Fazla Göster