Yaz İçin En İyi Parfümler

Bu parfümler sıcakta erimiyor. Ne kadar sıcak olursa olsun güzel kokmanız garanti. Kalıcı, mevsimsel, yolculuğa çıkaran en iyi yaz parfümlerini listeliyoruz.

09 Mayıs 2022

Yaz İçin En İyi Parfümler

En iyi parfümler bir duygu uyandırır. Yazı betimlediğimizde parklar, plaj, üç mojito diye özetliyorsak en iyi yaz kokularının da bazı karakteristik özellikleri vardır: Canlı narenciye notaları, su özü, tropikal meyve aromaları ve ferah yeşil tonlar… Uzun, koşturmacasız bir hafta sonunun iyimserliğini ve akşam 9'un mükemmel gün batımını anımsatırlar. Kışın yazı çok özlediğimizi düşünürsek aslında bize yazı hatırlatan bu parfümler bütün bir yıl tercih etmek için de çok iyi seçeneklerdir. Sıcak hava kokusu anımsatarak fırtınalı bir günü atlatmanız için yeterli motivasyonu sağlayabilir.

Aşağıda, en iyi yaz parfümlerini sizin için seçtik; en yeniler, kalıcı olanlar, mevsimsel kokular, çimen tarlaları, İtalya sahilleri, hindistan cevizi aromaları… Siz de bitmek bilmeyen kışı yolcularken bu yazı karşılamak için bir veya iki favorinizi seçin. 

GQ


En İyi 10 Erkek Parfümü

PARFÜM | En İyi 10 Erkek Parfümü

Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?

PARFÜM | Doğru Parfümü Nasıl Bulursunuz?

Jake Gylenhaal: "Doğa Ana'ya Sürekli Hayranlık duyuyorum."

RÖPORTAJ | Jake Gylenhaal: "Doğa Ana'ya Sürekli Hayranlık duyuyorum."

Kış İçin Odunsu, Baharatlı ve Sıcak En İyi Parfümler

PARFÜM | Kış İçin Odunsu, Baharatlı ve Sıcak En İyi Parfümler

Vazgeçilmez Notalar

BAKIM | Vazgeçilmez Notalar

2020’nin Öne Çıkan 7 Parfümü

PARFÜM | 2020’nin Öne Çıkan 7 Parfümü

Daha Fazla Göster