Müziğin Sesi Cağaloğlu Hamamı'nda Yükseliyor

300 yıllık tarihi bir geçmişe sahip, İstanbul’un en eski hamamlarından Cağaloğlu Hamam’ı, Soul Revue ekibinin 21 Mart Perşembe akşamı düzenleyeceği “Marble Ritual” etkinliğiyle müzik tutkunlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

14 Mart 2019

Müziğin Sesi Cağaloğlu Hamamı'nda Yükseliyor

Geçtiğimiz sene Cağaoloğlu Hamam’ında “Mazarine Suare” adıyla düzenledikleri etkinliklerle sıkı bir hayran kitlesine sahip olan Soul Revue ekibi yepyeni bir konseptle Cağaloğlu’nda yeniden karşımızda; Marble Ritual!

 19-03/14/cam25582.jpg

Açılış ritüeli, konser ve konser sonrası şeklinde üç aşamada gerçekleşecek, Mart ve Nisan aylarında yapılması planlanan etkinlik serisinin ilki 21 Mart Perşembe akşamı Cağaloğlu Hamamı’nın ev sahipliğinde hayata geçiyor. “Müziğin ritmi hayatımdan hiç eksik olmasın!” diyen müzik tutkunlarını bir araya getirecek olan etkinliğin açılış performansı şaman ruhu ve ritimleriyle meditatif müzik yapan topluluk “Shamoon”dan gelecek! Shamoon’un doğaçlama tınılarıyla başlayan gece Gabricz, Sonar, Dekmantel ve Boiler Room sahnelerinde yer almış, etnik ve kozmik tekno esintileriyle büyülü bir gece yaşatacak “İnsanlar” canlı perfomansıyla devam edecek.

 19-03/14/karusel01.jpg

Açılış ritüeli ve ana konser performanslarından sonra gecenin ritmi Yakuza, Serhat Demiral, Aksak, Orkun Bozdemir ve Jamie S’in Marble Ritual’a özel hazırladıkları dj setleriyle devam edecek!

 19-03/14/image62.jpg

Bir yandan tarihi bir yolculuğa çıkıp bir yandan da müziğin birleştirici gücüyle unutulmaz bir gece yaşamak isteyen herkes 21 Mart Perşembe akşamı Cağaloğlu Hamamı’na davetli!


Instagram'da Yeni Alışveriş Dönemi: 'Instagram İçinde Öde'

POPÜLER | Instagram'da Yeni Alışveriş Dönemi: 'Instagram İçinde Öde'

İlk Bakış: Stranger Things Üçüncü Sezon

POPÜLER | İlk Bakış: Stranger Things Üçüncü Sezon

David Lynch, Öğretmeniniz Olsun İster miydiniz?

POPÜLER | David Lynch, Öğretmeniniz Olsun İster miydiniz?

Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak

POPÜLER | Cumartesi Gecesi Müziğe Doymak

Netflix'in Son Çıkarması: Behzat Ç.

POPÜLER | Netflix'in Son Çıkarması: Behzat Ç.

Şehrin Yeni Cazibe Merkezi: Harley-Davidson West

POPÜLER | Şehrin Yeni Cazibe Merkezi: Harley-Davidson West

Daha Fazla Göster