Zac Efron’un Saçları Platin Sarı

Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

30 Ocak 2019

 19-01/30/zac-efron-1089877770-1548804432.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Zac Efron oyunculuğu yanında spor tutkusu ve her zaman gür, bakımlı ve çekici saçlarıyla tanınıyor. Şimdiye kadar çizginin dışına çıkmayı çok tercih etmeyen oyuncu, 2019 Sundance Film Festivalinde bizleri şaşırttı! Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

Bu saç rengi Zac için yeni ve farklı olsa da Hollywood çoktan bu görünüme alıştı bile. Platin saçların müdavimleri arasında artık aktristler yok. Ansel Elgort, Adam Levine, Jared Leto ve tabi ki Zayn Malik de bu buz sarısı saçları deneyip onaylayan isimler arasında.

Yeni saçlarıyla asi bir kaykaycı çocuk imajı veren Zac Efron için, saçlarını rol gereği boyatmıştır diye düşünülse de, meraklı soruları cevaplayan oyuncu bunun kişisel bir tercih olduğunu dile getirdi. Birer birer cesur görünümlerin altına imza atan Hollywood centilmenleri, aktristlerle yarışıyor. Platin dönüşümüyle ilham veren Zac Efron’un ardından bakalım radarımıza takılan yeni isim kim olacak?!


Platin Saçlarıyla Justin Bieber

SAÇ | Platin Saçlarıyla Justin Bieber

Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

SAÇ | Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

SAÇ | Jake Gyllenhaal'un Yeni Saç&Sakal İmajı

Kazanmak Kafada Başlar

SAÇ | Kazanmak Kafada Başlar

Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

SAÇ | Harry Styles'ın Kısa Saçlarını Nasıl Buldunuz?

GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

SAÇ | GQ Men Of The Year Awards'ın Favori 10 Saç ve Sakalı

Daha Fazla Göster