Zac Efron’un Saçları Platin Sarı

Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

30 Ocak 2019

 19-01/30/zac-efron-1089877770-1548804432.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Zac Efron oyunculuğu yanında spor tutkusu ve her zaman gür, bakımlı ve çekici saçlarıyla tanınıyor. Şimdiye kadar çizginin dışına çıkmayı çok tercih etmeyen oyuncu, 2019 Sundance Film Festivalinde bizleri şaşırttı! Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

Bu saç rengi Zac için yeni ve farklı olsa da Hollywood çoktan bu görünüme alıştı bile. Platin saçların müdavimleri arasında artık aktristler yok. Ansel Elgort, Adam Levine, Jared Leto ve tabi ki Zayn Malik de bu buz sarısı saçları deneyip onaylayan isimler arasında.

Yeni saçlarıyla asi bir kaykaycı çocuk imajı veren Zac Efron için, saçlarını rol gereği boyatmıştır diye düşünülse de, meraklı soruları cevaplayan oyuncu bunun kişisel bir tercih olduğunu dile getirdi. Birer birer cesur görünümlerin altına imza atan Hollywood centilmenleri, aktristlerle yarışıyor. Platin dönüşümüyle ilham veren Zac Efron’un ardından bakalım radarımıza takılan yeni isim kim olacak?!


Geçmişten Bugüne Brad Pitt'in 12 Efsane Saç Modeli

SAÇ | Geçmişten Bugüne Brad Pitt'in 12 Efsane Saç Modeli

Yükselen Saç Trendi: 'Yeni Uyandım' Saçı

SAÇ | Yükselen Saç Trendi: 'Yeni Uyandım' Saçı

Gri Saçlara Karizma Katan 10 Aktör

SAÇ | Gri Saçlara Karizma Katan 10 Aktör

Zayn Malik'ten Ultra Cool 7 Saç Modeli

SAÇ | Zayn Malik'ten Ultra Cool 7 Saç Modeli

Elvis Presley İlhamlı Pompadour Saçlar

SAÇ | Elvis Presley İlhamlı Pompadour Saçlar

Parti Gecesi için Favori 10 Saç Modeli

SAÇ | Parti Gecesi için Favori 10 Saç Modeli

Daha Fazla Göster