Zac Efron’un Saçları Platin Sarı

Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

30 Ocak 2019

 19-01/30/zac-efron-1089877770-1548804432.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Zac Efron oyunculuğu yanında spor tutkusu ve her zaman gür, bakımlı ve çekici saçlarıyla tanınıyor. Şimdiye kadar çizginin dışına çıkmayı çok tercih etmeyen oyuncu, 2019 Sundance Film Festivalinde bizleri şaşırttı! Yeni filmi Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile’ın tanıtımına katılan Zac, cesur platin saçlarıyla karşımıza çıktı.

Bu saç rengi Zac için yeni ve farklı olsa da Hollywood çoktan bu görünüme alıştı bile. Platin saçların müdavimleri arasında artık aktristler yok. Ansel Elgort, Adam Levine, Jared Leto ve tabi ki Zayn Malik de bu buz sarısı saçları deneyip onaylayan isimler arasında.

Yeni saçlarıyla asi bir kaykaycı çocuk imajı veren Zac Efron için, saçlarını rol gereği boyatmıştır diye düşünülse de, meraklı soruları cevaplayan oyuncu bunun kişisel bir tercih olduğunu dile getirdi. Birer birer cesur görünümlerin altına imza atan Hollywood centilmenleri, aktristlerle yarışıyor. Platin dönüşümüyle ilham veren Zac Efron’un ardından bakalım radarımıza takılan yeni isim kim olacak?!


Game of Thrones'un Saçlarıyla İlham Veren 10 Karakteri

SAÇ | Game of Thrones'un Saçlarıyla İlham Veren 10 Karakteri

Geçmişten Bugüne Jason Momoa'nın Saç ve Sakal Dönüşümü

SAÇ | Geçmişten Bugüne Jason Momoa'nın Saç ve Sakal Dönüşümü

Platin Saç Kulübünün Son Üyesi Channing Tatum

SAÇ | Platin Saç Kulübünün Son Üyesi Channing Tatum

Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

SAÇ | Uzun Saçlara İlham Veren 12 Ünlü

2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Trendleri

SAÇ | 2019 İlkbahar/Yaz Erkek Saç Trendleri

Kanye West'in Yeni Saç Rengi Cesaret İstiyor

SAÇ | Kanye West'in Yeni Saç Rengi Cesaret İstiyor

Daha Fazla Göster