EVRENCAN GÜNDÜZ

EVRENCAN GÜNDÜZ

OY VER Oylama, https://gq.com.tr/ internet sitesi üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir. Oylama, 24 Ocak günü saat 12.00’da başlayıp 9 Şubat günü saat 23.59’da sona erecektir. Kullanıcılar, oylama tarihleri arasında “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” kategorisindeki adaylar arasından en başarılı bulduklarını işaretlemek suretiyle oy kullanabilecektir. Her kullanıcının 1 oy hakkı vardır.
EVRENCAN GÜNDÜZ

Kalbi bu müzikle atan, kendini blues ezgilerinden alıkoyamayan Evrencan, aldığı piyano dersleri hariç müzikle ilgili ne öğrendiyse kendi kendine gözlemleyerek ve izleyerek öğrenmiş. İlhamı ise kendi hayatını bir oyun, kendisini de bir oyuncu olarak görmesinden geliyor.

“Ailesini, ülkesini ve yaptığı işi seven, hayatı boyunca da sanatının peşinden giderek tüm dünyayı gezmeyi hedefleyen bir Türk genciyim”

EVRENCAN GÜNDÜZ

Her ne olursa olsun kendi alternatif yolunda devam edeceği ve bu yolda müziğine bir şeyler eklemekten asla vazgeçmeyeceği konusunda çok emin. Henüz 22 yaşında olan bu adam vizyonuyla ve değer listesinde ön sıraya koyduklarıyla herkesi şaşırtmayı başarıyor.