GAZAPİZM

GAZAPİZM

Anıl Acar
OY VER Oylama, https://gq.com.tr/ internet sitesi üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir. Oylama, 24 Ocak günü saat 12.00’da başlayıp 9 Şubat günü saat 23.59’da sona erecektir. Kullanıcılar, oylama tarihleri arasında “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” kategorisindeki adaylar arasından en başarılı bulduklarını işaretlemek suretiyle oy kullanabilecektir. Her kullanıcının 1 oy hakkı vardır.
GAZAPİZM

Hepimiz onu Gazapizm adıyla tanıyoruz ancak gerçek adı Anıl Acar. Anıl’ın, son dönemde rap müziğin yeniden gündeme gelmesindeki en önemli isimlerden biri olarak, Türkiye’deki sektörü yerinden sallamadan çok önceye dayanan bir şiir geçmişi ve anlatmak istediği dertleri var.

"Ben bu işi kariyer, para veya lüks bir yaşantı amacıyla yapmıyorum. Öldükten sonra arkamda anlamlı bir şey bırakmak için yapıyorum”

GAZAPİZM

“Ben derdi olanların müziğini yapıyorum” derken yarattığı şeye olan inancını derinden hissedebildiğiniz bu adamın gittiği yere kadar hayatta inandığı şeyleri paylaşmaya devam edeceğinden ve ona kulak verenlere ilham olacağından hiç şüphe yok.