UFUK BEYDEMİR

UFUK BEYDEMİR

OY VER Oylama, https://gq.com.tr/ internet sitesi üzerinden tüm kullanıcıların kullanımına açıktır ve ücretsizdir. Oylama, 24 Ocak günü saat 12.00’da başlayıp 9 Şubat günü saat 23.59’da sona erecektir. Kullanıcılar, oylama tarihleri arasında “Yılın Kendini Gösteren Müzisyeni” kategorisindeki adaylar arasından en başarılı bulduklarını işaretlemek suretiyle oy kullanabilecektir. Her kullanıcının 1 oy hakkı vardır.
UFUK BEYDEMİR

Hayatının neredeyse yarı zamanını müzikle uğraşarak geçirmiş olmasına rağmen biz onu Sofar İstanbul platformunda yayınlanan ve tam anlamıyla izlenme rekorları kıran performansı ile tanıdık. Ufuk 15 yaşından beri müzikle ilgilenen, 17 yaşında ise kendi şarkılarını yazmaya başlayan bir isim.

“Benim asıl arzuladığım şeyin kendi derdimi anlatmak ve kendi şarkılarımı söylemek olduğunu anladım”

UFUK BEYDEMİR

“Benim için müzik, hiçbir zaman tükenmeyen ve sınırı olmayan bir dünya. Bu nedenle de ileride göreceğim ve yaşayacağım şeylerin beni müziğin nasıl bir noktasına iteceğini tahmin edemiyorum” diyen aynı zamanda bu hızla ve bu kalitede üretebilen bir sanatçıdan beklenecek daha çok şey olduğu ise kesin.