GQ Barbershop by Axe
Axe

GQ Barbershop by Axe

Erkek bakım markası AXE, yeni saç bakım serisi ile kullanıcılarını “yanlış” veya “doğru erkek” tanımının olmadığı; etiketlemenin, kalıpların, sınırlamaların yaşanmadığı bir dünyaya davet ediyor. Erkeklere kalıpların dışına çıkarak kendilerini keşfetmeleri için özel ürünler sunan ve kendilerine has özellikleri ve davranışlarıyla ne kadar çekici olabileceklerini hatırlatan AXE, GQ Barber Shop ile onları içlerinden gelen sesi ve hissi dinleyerek kendileri olmaları için harekete geçmeye çağırıyor. 30 yıldır kişisel bakım ürünleriyle erkeklere ilham veren AXE’ın ilk olarak Kanyon’da açacağı GQ Barber Shop’ta erkekler, farklı saç tasarımlarını deneme fırsatı buluyor.

AXE’ın Sponsorluğundaki GQ Barber Shop, 20 Eylül’de Kanyon’da 
20 Eylül Çarşamba günü kapılarını Kanyon’da açacak GQ Barber Shop’ta ziyaretçiler, uzman stilistlerin saç tasarımı konusundaki önerilerini alacak ve farklı saç tasarımlarını deneyimleyerek kendilerini keşfetme imkanı elde edecek.

İki gün boyunca Kanyon’da yer alacak GQ Barber Shop etkinliği kapsamında, müzik dünyasının sevilen ismi Can Bonomo ve “Raf” isimli şarkısıyla bu yaza damgasına vurarak adından söz ettiren vokalist Jabbar, akustik performanslarıyla sahne alacak.

23-24 Eylül Tarihlerinde Beşiktaş Çarşı’da 
AXE’ın sponsorluğundaki GQ Barber Shop, Kanyon’un ardından kapılarını 23-24 Eylül tarihlerinde Beşiktaş Çarşı’da misafirlerine açacak. İki gün sürecek etkinlikte her tarz saç stiline AXE saç şekillendirici serisi uygulanırken 23 Eylül Cumartesi DJ Büber ve 24 Eylül Pazar günü de Monality performanslarıyla da müzikseverlerle buluşacak.

 

Axe’ın Sponsorluğundaki GQ Barber Shop’ta saç stilinizi yapıp El Clasico Bileti kazanma şansı da yakalayabilirsiniz.

 

Detaylar için tıklayın.

İZLE
6 farklı Burak Deniz, 6 farklı kadın etkileme tekniği
İLGİLİ İÇERİKLER axe barbershop
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası