Hype
Hype

Hızlı ve İyimser: Anıl Altan

Her şey içinde karşıtının tohumunu taşırmış. Birbirlerini tamamlayan, birbirlerini yaratan, destekleyen, dönüştüren yin ve yang gibi. Zıtlıkların birleşiminden doğan öyle bir güçle kuşatılmışız ki, ihtiyaç duyduğumuz “denge ve uyum” da bizi kuşatan bu sınırsız gücün sarsılmaz zemini üzerine inşa ediliyor.
Yazı Aslı Şeref BosutFotoğraf Selçuk Danyıldız
Hype
Hype

Spot Işıkları Kuliste: Chris Appleton

Hollywood’un en popüler saç tasarımcısı zanaatini konuşturduğu ve kariyerini inşa ettiği on yılın ardından popüler kültür evreninde kendi başına bir figüre dönüştü. İngiltere’nin kuzeyindeki Lester kasabasından gösteri dünyasının merkezine uzanan yolculuğunda belki de bu kadar başarılı olmasının sebebi, en basit haliyle insanların iyi hissetmesini iyi görünmesini sağlamak istemesi.
Fotoğraf Mattia Guolo
Hype
Hype

Kaptan Mbappé

Onunla genç bir dehayken tanıştık. Bugünse PSG’den eski takım arkadaşları Messi ile Neymar’ın yokluğunda ve Fransız milli takımının kaptanı olarak yeni rolünde, Kylian Mbappé zirvede olmanın sorumlulukları ve ayrıcalıklarına hazırlanıyor.
Yazı Maxime JolyFotoğraf Malick Bodian
Hype
Hype

Çağatay Ulusoy'un Yeni Netflix Dizisi Kübra’nın Mesajı Ne?

Aktör Netflix'in en çok izlenen yerli yapımlarından biriyle geri döndü. Kübra dizisinden yola çıkarak Çağatay'ın hayata dair mesajları HYPE'ta.
Yazı Aslı Şeref BosutFotoğraf Emre Güven
Hype
Hype

Hayallerini Gerçekleştireceği Yıla Doğru İlayda Alişan

Geride bıraktığı 2023'ü çok çalışıp öğrendiği bir yıl olarak hatırlarken, Samsung Galaxy ana sponsorluğunda 18 Aralık'taki GQ Men of the Year gecesinin heyecanıyla İlayda Alişan GQ HYPE'ta.
Yazı Alper EtişFotoğraf Mesut Yazıcı
Hype
Hype

Brezilya Mirası

Kültürlerindeki zenginlik başarıya ulaşan herkesi bir şekilde besliyor. Brezilya’da farklı sektörlerden görüştüğümüz isimler benzer kavramların etrafında toplanıyor ve global ölçekte de fark yaratabilmek adına ‘daha iyisi’ için çalışıyor.
Hype
Hype

Thayná Soares | Model Ve Thayná Çaiçara Markasının Kurucusu

Brezilya'nın kültür mirasını futbol çevresinde zenginleştiren girişimi ve model Thayna Soares GQ HYPE'ta.
Fotoğraf Buonomo & Cometti
Hype
Hype

Thiago Silva İçin "Hayal Etmek Serbest"

Toplamda 33 kupa kazanmış 39 yaşındaki Brezilyalı futbolcu, klasik bir savunma oyuncusundan çok daha fazlası.
Yazı Halim TansuğFotoğraf David Bellemere
Hype
Hype

Hasan Can Kaya: "Güldürmek En Büyük Bağımlılığım"

Genç bir insanın, takıntı derecesinde sevmesinin etkisiyle bir yola girmesi ve fonda değişen Türkiye’yi anlattığı filmiyle Hasan Can Kaya 27 Ekim'de beyazperdede, vizyon önce HYPE by GQTürkiye'de.
Yazı Aslı Şeref BosutFotoğraf Cihan Baban
Hype
Hype

Timothée Chalamet Elektrikleniyor

GQ ile Chalamet yolculuğunun üçüncü bölümünde genç aktör; profesyonel anlamda yeni bir döneme girdiği, yaratıcı akranlarından bir grup edindiği ve isyankar ruhunu kucaklamayı öğrendiği, son birkaç yılda deneyimlediği “yetişkinleşme” sürecini tüm samimiyetiyle anlatıyor.
Yazı Daniel RileyFotoğraf Stella Greenspan
Hype
HYPE by GQ Türkiye No.30

HYPE by GQ Türkiye No.30