MOTY
MOTY

Can Aras | MOTY Yılın Şefi Ödülü

Birçok şef tanıdım, birçok restoran gezdim, birçok sohbete dahil oldum. Ancak Can Aras gibisini az gördüm. Elinde bateri bageti var da her an konsere çıkacakmış gibi deli ya da daha dün felsefe kitabının son bölümünü bitirmiş kadar dolu veyahut stand-up komedi turnesi varmış kadar komik bir adam.
Yazı Ceylin Atay
MOTY
MOTY

Selahattin Paşalı | MOTY Yılın Oyuncusu

“Tek ihtiyacım olan şey; bir deniz kıyısında sabaha kadar oturup, olan biteni gözden geçirdikten sonra kafasında her şeyi aşmış bir insan olarak kalkıp gitmek.” İşte Sait Faik’in bu sözleriyle anlatıyor içinde bulunduğu ruh halini. Selahattin Paşalı ile böyle başlıyoruz sohbete.
Yazı Aslı Şeref BosutFotoğraf Erdi Doğan
MOTY
MOTY

Yiğit Koçak | MOTY Yılın Yükselen Yıldız Erkek Oyuncusu

İçteki heyecanı diri tutabilmek her gün hayallerini gerçekleştirdiğini bildiğinde o kadar da zor olmasa gerek. İşini sevmekten öte mesleğine hayranlık besliyor Yiğit Koçak.
Yazı Dilan GünaçtıFotoğraf Erdi Doğan
MOTY
MOTY

Şifanur Gül | MOTY Yılın Yükselen Yıldız Kadın Oyuncusu

İnsanı keşfetmeyi, içindeki farklı karakterleri bize sahnede tanıtmayı, heyecanla yeni kapılar açmayı hayatının merkezine alan Şifanur Gül ile istemek ve başarmak üzerine konuşuyoruz.
Yazı Deniz Bulutsuz
MOTY
MOTY

Ata Demirer | MOTY 2023 Yılın Komedi İnsanı

Yazı uzun. Denizle ilgili sözlerini kessem Ata Demirer olmayacak. Müzisyenliğinden bahsetmesem komedisi kalmayacak. Ata Demirer’i anlamak ve anlatmak için sayfalarca kelime gerekmesi bundan.
Yazı Heja Bozyel
MOTY
MOTY

Teoman | GQ MOTY 2023 Zamansızlık Ödülü

GQ Men Of The Year Zamansızlık ödülü sahibi Teoman ile melankoli üzerine bir diyaloğa giriyoruz. Bizlere diskografisinin son albümü Ben Zargana Deus Ex Machına ve onu hiç terk etmeyen huzursuzluk hissini anlatıyor.
Yazı Kar AslanFotoğraf Erdi Doğan
MOTY
MOTY

Burak Özçivit | MOTY 10. Yıl Özel İkon Ödülü

Başarılı oyuncunun hayatını; vicdan, empati ve merhamet duyguları üzerine kurduğunu biliyor muydunuz? Burak Özçivit’le, kendisini tanımlayan en derindeki duyguları, keşfetme arzusunu, canlandırdığı karakterlerle kurduğu bağı, tutkularını, ailesini ve daha fazlasını konuştuk.
Yazı Aslı Şeref Bosut
MOTY
MOTY

Men of the Year 2023 Afterparty

MOTY
MOTY

Fotoğraflarla Men of the Year 2023 Sahnesi

MOTY
MOTY

Men of the Year 2023 Gecesinde Kimler Var?

MOTY
MOTY

Men of The Year 2023 Ödül Alanlar