Erkekler İçin Makyaj Rehberi
Bakım

Erkekler İçin Makyaj Rehberi

Her iyi makyaj rutininin temeli bir fondötendir.

Erkekler için makyaj son birkaç yılda çok uzun bir yol kat etti ve biz de hala erkek makyajının nasıl yapılacağını öğreniyoruz. YouGov tarafından yakın zamanda yapılan bir ankete göre, yaklaşık her 20 İngiliz erkekten 1'inin makyaj yaptığı, her 50 erkekten 1'inin haftada bir, her 100 erkekten 1'inin ise her gün makyaj yaptığı ortaya çıktı. Bu sonuçlar fazla iyi görünümlü erkek demek. Birleşik Krallık'ta erkek bakım endüstrisinin yükselişte olduğu ve yaklaşık 500 milyon sterlinlik bir değere ulaştığı düşünüldüğünde, çok da sürpriz olmamalı.

Cildiniz biraz donuksa veya sadece en iyi şekilde görünmek ve hissetmek istiyorsanız, erkek makyajı kesinlikle keşfetmeniz gereken bir alan. Yine de biraz göz korkutucu olabilir, bu nedenle War Paint For Men'in kurucusu Danny Gray, nasıl başlayabileceğinize dair bazı ipuçlarını ve başlamadan önce öğrenmeniz gereken bazı şeyleri paylaşmak yardıma hazır.

Aşağıda, cilt hazırlığından koyu halkaların kapatılmasına, fondöten, kapatıcı ve pudra uygulamasından kaşların nasıl yerinde kalacağına kadar her şeyi kapsayan erkek makyajının nasıl yapılacağına dair GQ rehberini bulabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Erkek Makyaj Rehberi

British GQ

gq_newsletter

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası