Sevgililer Günü İçin En İyi Hediye Dyson'dan!
Bakım

Sevgililer Günü İçin En İyi Hediye Dyson'dan!

14 Şubat'ta, sevgilinizi mutlu edecek 3 hediye seçeneği: Dyson Airwrap saç şekillendirici, Dyson Corrale saç düzleştirici ve Dyson Supersonic saç kurutma makinesi. Sevdiğiniz size bir gün değil her gün teşekkür edecek.

Özellikle evde kaldığımız dönemde saçları biraz ihmal ettik. Dışarı az çıkınca, çevrim içi toplantılarda kamerayı kapatınca en önemli aksesuarımıza gereken özeni bakımı göstermedik. Dyson ile bu Sevgililer Günü'nünde bir başlangıç yapın!

En yeni geliştirilmiş özellikleriyle ve güçlendirilen Dijital V9 Motoru ile dikkat çeken Dyson Supersonicsaç kurutma makinesi, Dyson Airwrap saç şekillendirici ve Dyson Corralesaç düzleştirici, bu özel günde en iyi hediye alternatiflerinden.

İdeal, kullanışlı, ve mutluluk veren bir hediye olmasının yanı sıra Dyson'ın yeni ürünleri erkeklerin saç bakım dünyasına birçok yenilik getiriyor. Erkeklerin başlıca problemlerinden biri saç bakımı! Dyson Supersonic teknolojisiyle rutin saç işlemlerinde daha sağlıklı bir yöne doğru adım atabilirsiniz. Dyson Supersonic saç kurutma makinesi hızlı kurutma ve Air Multiplier teknolojisi ile dikkat çekerken, Dyson Airwrap saç şekillendirici daha doğal görünümler kazanmanıza yardımcı oluyor. Dyson'ın en yeni ürünlerinden biri olan Dyson Corrale saç düzleştiriciyse esnek bakır plakalarının sunduğu kontrolle ısıya gerekliliği azaltarak saçın zarar görmesini önlüyor. Gelin erkeklerin saç bakım ritüellerinin de vazgeçilmezi olan Dyson Supersonic saç kurutma makinesine aşağıda daha detaylı bakalım.

 

 

Ve işin teknik tarafını Dyson Kıdemli Tasarım Mühendisi, Siona Tebbutt'tan öğreniyoruz.

  • 14 Şubat'ta sevdiklerimize bir Dyson Supersonic saç kurutma makinesi hediye ettiğimizde aslında ne hediye ediyoruz? 

Sevdiklerinize Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi aldığınızda, aslında onlara parlak ve sağlıklı saçlar hediye ediyorsunuz. Dyson, 6 yılı aşkın süredir saç bilimini gerçekten anlamak için Saç Bilimi Laboratuvarı da kurarak bu konuya 100 milyon sterlinlik yatırım yaptı. Supersonic saç kurutma makinesinin geliştirilmesini de içeren bu yatırımla, hava akışı dinamiklerinden saçın hücresel yapısına kadar her şey incelenerek bu süreçte 1600 kilometreden fazla gerçek insan saçı üzerinde test yapıldı. 

Sağlıklı ve parlak saçlar arasında net bir ilişki vardır. Saçın sağlıklı görünmesini sağlamak için kütikül ve korteks yapısının korunması gerekir. Bunu yapmanın en doğru yollarından biri, saçı aşırı ısıya karşı korumaktır. Dyson olarak, kullanıcıların saç hasarını önlemek için saç kurutma makinelerini seçerken en dikkat ettiği özelliklerin akıllı ısı kontrolü ve farklı ısı seçenekleri olduğunu gördük. Biz de onlara parlak ve sağlıklı görünümü sofistike mühendisliğimizle sunuyoruz. Bu arada ürünümüzün tasarımına da değinmekte fayda var. Supersonic’in ikonik tasarımı geleneksel makinelerden oldukça farklı. Bu nitelikleri onu özel bir günün en özel hediyelerinden biri haline getiriyor.

 

  • Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesinin teknolojisi, saçı diğer makinelerden farklı olarak nasıl koruyor? 

Saçları kurutmak için ısı ve hava akışı birleşimine ihtiyaç vardır. Yeterli hava akışı sağlayamayan geleneksel bir makine için, saçı hızlı şekilde kurutmanın tek yolu ısıyı artırmaktır. Bu da saçınızda aşırı ısı hasarına neden olabilir. Çalışmamız, çoğu kullanıcının saç kurutma makinesini uzun süre veya aşırı ısıda kullanmanın saçlarında oluşturduğu hasardan haberdar olduğunu gösterdi. Sıklıkla saç kurutma makinesi kullananlar, saçlarının zarar görmesini önlemek için ürünün bizim akıllı ısı kontrolü dediğimiz sıcaklığı ayarlama özelliğine sahip olmasına özen gösteriyor.  

Bu sorunu çözmek için Dyson Supersonic™, ek ısıya ihtiyaç duymadan hızlı kurutma ve günlük şekillendirme ihtiyaçlarımızı karşılamak üzere tasarlandı. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, dakikada 110.000 kez dönen patentli V9 dijital motorunu ve Air Amplifier teknolojisini kullanarak, saçtaki ıslaklığı almak ve aşırı ısıya gerek kalmadan saçı düzgünce şekillendirebilmek için saniyede 41 litre güçlü ve kontrollü hava akışı sağlar. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesinin baş kısmına yerleştirilmiş akıllı ısı kontrol sistemi, sıcaklığın etkili bir şekilde kontrol edilmesi için hava akışı çıkışını saniyede 20 kez izleyerek aşırı ısıya maruz kalmayı önleyip, saç parlaklığını ve sağlığını geliştirir.

 

  • Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesinin kullanım açısından en pratik yönleri neler?

-Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi, erkekler ve kadınlar için güçlü ve kontrollü hava akışıyla hızlı kurutma sunmak için tasarlandı.

-“Heat Shield” teknolojisi kullanılan üründe, sıcaklık adeta bir soğuk hava sandviçi içinde tutularak aparatların yüzeylerinin soğuk kalması sağlanıyor. Böylece tüm ek aparatlar kullanıcıların dokunabileceği soğuklukta kalarak güvenli kullanım sunuyor.

-Yenilenen şekillendirme başlıklarıyla birçok farklı saç tipi kolaylıkla şekillendirilebiliyor. Dyson Supersonic™ saç kurutma makinesi manyetik şekillendirme başlıklarına sahip olduğundan, şekillendirme sırasında takması ve döndürmesi oldukça kolay.

-Motor, baş kısmına yerleştirildiği için de makineyi elde tutmak zahmetsiz.

 

 

 

 

 

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası