En İyi Kare Saat
Saat

Bileğinize Farklı Bir Şekil Verecek En İyi 26 Kare Saat

Kare saatler düşündüğünüzden daha havalı olabilir! Erkek saatleri arasında başka bir yere sahip en iyi kare saatleri listeliyoruz.

Kare saatler bugünlerde nadir bulunan birer türün örnekleri gibi. Bu görkemli formun kaleleri düşünüldüğünde, bir sonraki saatinizi ararken bu estetiği es geçmek büyük bir hata olur. Jaeger-LeCoultre Reverso'dan TAG Heuer'in Monaco'suna kadar, horoloji tarihi ikonik hale gelen aykırı tekliflerle dolu.

Örneğin, Mohamed Ali, Truman Capote ve Andy Warhol gibi aydınların yanı sıra Jake Gyllenhaal ve Rami Malek gibi günümüzün kırmızı halı yıldızlarının da hayranlık duyduğu ince ve şık Cartier Tank'ı ele alalım. Bu görevi gerçekten anlamış olan markalar için, kare bir saat genellikle koleksiyonlarının zamansız demirbaşını oluşturur. Bir sonraki yatırımınızın yakın zamanda modasının geçmeyeceğini bildiğiniz için bu, saat sahibi olmak isteyenler için büyük bir nimet.

Kare saatler ile yuvarlak saatler arasındaki fark nedir? Açıkça görüldüğü gibi, kare saatler dış cazibelerini iç kısımlarına güç vermek için özel bir kare mekanizma ile birleştirme eğiliminde olur. Daha büyük boyutları aynı zamanda daha fazla sayıda özellik ve komplikasyona olanak tanıyor, bu nedenle çok işlevli Apple Watch'un 2015'teki lansmanında kare olması sürpriz olmadı. Basitçe söylemek gerekirse, bu klasiklerden birini takmak her zaman moda.

BU İÇERİK İLK OLARAK BRITISH GQ WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER GQ Saat
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası