En İyi Outdoor Saatler
Saat

En İyi Outdoor Saatleri: Günlük Maceralar İçin Üretildi

Açık havaya çıkmak - ya da sadece iş dışında iyi görünmek için ultra dayanıklı saatleri listeliyoruz.

Ebeveynleriniz size dışarıda oynamanızı söylediklerinde doğru bir şey söylüyorlardı ve kapıdan çıkmadan önce bileğinize en iyi açık hava saatlerinden birini takmak da aynı derecede akıllıca bir tavsiye. Ağaçların ve canlıların arasında dolaşmak sadece vücudunuza iyi gelmekle kalmaz, aynı zamanda araştırmalar bunun ruh sağlığınızı iyileştirmenin de en iyi yollarından biri olduğunu gösteriyor. Ayrıca ruh sağlığınızı iyileştirmenin iyi bir yolu mu? Telefonunuz yerine o ağaçlara ve canlılara bakmak. Düzgün ve sağlam bir saat, bildirimlerinizin içine çekilmeden zamanı (ve belki daha fazlasını) takip edebileceğiniz anlamına gelir. Ve tüm gün yaptığınız en yoğun şey buz dolu bir soğutucudan son birayı çıkarmak olsa bile, dış mekana hazır bir saat sağlam bir çift bot, şık ama hava koşullarına dayanıklı bir dış giyim ve bir hırka veya kazak ile güzel bir uyum sağlar.

Akıllı saatleri ve fitness saatlerini bu derlemenin dışında bırakmamızın bir nedeni olduğunu söylemeliyiz. Dış mekan saatleri, Bluetooth üzerinden senkronizasyona ihtiyaç duymadan pek çok şeyin üstesinden gelebilir. Aranması gereken temel özellikler arasında darbeye dayanıklı kasalar, en az 100 m suya dayanıklılık dereceleri (yağmurlu yürüyüşler ve doğaçlama göl yüzmelerinin üstesinden gelmek için yeterli) ve arka aydınlatmalı veya parlak lümenli (diğer bir deyişle, ibreler, yüzey ve çerçeve üzerinde parlayan şeyler) kadranlar bulunur. Pusula, barometre, altimetre ve gelgit izleyici gibi daha gelişmiş entegrasyonlarla içinizdeki Bear Grylls'i her zaman ortaya çıkarabilirsiniz.

Alanınızı daraltmanıza yardımcı olmak için, özelliklerle dolu G-Shock'lardan klasik arazi saatlerine kadar, hepsi de ilkel ormanda evinizde gibi hissedeceğiniz favorilerimizi seçtik.

BU İÇERİK İLK OLARAK GQ US WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İZLE
GQ x Lumberjack
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası