Duyularınızı Uyandırın!
GQ Tanıtım

Duyularınızı Uyandırın!

İçsel farkındalık yolculuğuna Senses Retreat Programı ile çıkın!

MaxxWell, sizi benzersiz farkındalıklar edineceğiniz bir deneyime davet ediyor! Sağlıklı Yaşam Programı kapsamında 4 gün sürecek programda yoga uygulamaları, nefes egzersizleri ve meditasyonlarla bambaşka bir benlik duygusu kazanmaya hazır olun!

 Welness

Sınırlarınızı aşmak, dünyayı tüm duyularınızla algılamak ve kendinizi tanımak… Zihniniz ve bedeniniz dengede buluştuğunda süreklilik kazanacak bir rahatlama duygusuna ulaşabilirsiniz. Bu uyanışı yaşamak için aracınız; meditasyon, nefes çalışmaları, sesin gücü ve rahatlatıcı ritüeller… MaxxWell, tüm bunları bir araya getirerek sizi bambaşka bir deneyim yaşamaya davet ediyor. Sağlıklı Yaşam Programı kapsamında sunulan etkinliklerle iç dünyanızla bağlantı kurabilir, zihin ve bedeni stresten arındırabilirsiniz. 

 Welness

Peki bu yolculukta sizi neler bekliyor? Etkinlik günleri, yenileyici deneyimlere hazır olmanız için sağlıklı yaşam içeceği ile başlıyor. Meditasyon, ses terapisi, nefes çalışmaları, yoga etkinlikleri ve rahatlatıcı ritüellerle dolu etkinlik günlerinde MaxxWell Restoran’ın sağlıklı menüsünden kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri sunuluyor.

 Welness

Dört gün sürecek olan Senses Retreat Programı’nda size, uzman eğitmenler eşlik edecek. Yoga eğitmeni Asu Somer; somatik hareketler, yoga etkinlikleri ve meditasyonlarla hem beden hem de zihninizin sınırlarını zorlamak için rehberiniz olacak. Gökçe Es rehberliğinde sesten gelen şifayı tadarak yepyeni keşiflere ulaşacaksınız. Vardha Rainer ise somatik deneyim ve farkındalıklar konusunda yol göstericiniz olacak. Alanında uzman rehberler, etkinlikler boyunca iç dünyanıza giden yolu aydınlatmak için sizinle...

 Welness

17-20 Ağustos tarihleri arasında Maxx Royal Belek’te, 14-17 Eylül tarihleri arasında da Maxx Royal Kemer'de gerçekleşecek olan Senses Retreat Programı ile içinizdeki gücü uyandırın!

İZLE
Murat Bür’le Wellness’a Giriş
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası