Edwards
GQ Tanıtım

Edwards, Kendi Adını Taşıyan İlk Koleksiyonunu Centilmenlerin Beğenisine Sundu

Zamansız ve kaliteli giyim tarzını yansıtan EDWARDS, 30 yılı aşkın tecrübesini yeni bir vizyonla sunarak, kendi adını taşıyan ilk koleksiyonu ile yepyeni bir serüvenin kapılarını açtı. En kaliteli kumaşlara kusursuz işçilikle hayat vererek, erkek giyiminin ikonik markası olmaya hazırlanıyor.

Rafine zevklerin tasarımla hayat bulduğu Edwards koleksiyonu; modern erkeğe hitap eden casual ve klasik giyim ürünleriyle dikkat çekiyor. Günümüzün renkli ve dinamik çizgilerinden vazgeçmeyenler için hazırlanan activewear ve coastal kategorileri de rahatlığı ve canlı tasarımlarıyla öne çıkıyor. Kişiselleştirilmiş giyimden vazgeçmeyenler ise Edwards'ın özel dikim hizmeti ile ayrıcalıklı bir deneyimle buluşuyor.

Edwards, Kendi Adını Taşıyan İlk Koleksiyonunu Centilmenlerin Beğenisine Sundu

Dünyanın en iyi kumaşlarının kusursuz işçilikle buluştuğu koleksiyonda yer alan her bir parça, centilmelerin dolabının vazgeçilmezi olacak. Loro Piana, Reda, Vitale Barberis Canonico, Fratelli Tallia di Delfino gibi premium kumaş markalarının kumaşları ile hazırlanan ceketler, EDWARDS’ın ayrıcaklıklı ürünleri arasında yer alıyor. Her daim giyimine önem veren erkeklerin tercihi Non-Iron gömlekleri tamamlayacak, kaşmir triko, İskoç Shetland kazaklar, kadife pantalonlar ve su itici özellikli montlar ise sezonun en özel parçaları arasında dikkat çekiyor. Deri ayakkabı, çanta ve cüzdan çeşitlerinin yanı sıra organik pamuk kumaşların kullanıldığı t-shirt ve iç giyim ürünleri ile de giyim dolabının ihtiyacı olan her parçayı bir arada sunuyor.

Edwards, Kendi Adını Taşıyan İlk Koleksiyonunu Centilmenlerin Beğenisine Sundu

 

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası