Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul: Boğaz'ın Yeni ve İddialı Lüksü
GQ Tanıtım

Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul: Boğaz'ın Yeni ve İddialı Lüksü

Mandarin Oriental Bosphorus, konaklamadan yemek buluşmalarına, spor-spa gününden toplantılara, İstanbul Boğazı’nın eşsiz atmosferinde kendi yalı dairenizdeymişsiniz gibi hissettiriyor.

200 metrelik Boğaz cephesi, Naile Sultan Korusu ve tarihi Kuruçeşme sokaklarıyla çevrili konumunda Mandarin Oriental Bosphorus, Osmanlı’nın modernizmle en cazip buluşması. 

Tihany Design tarafından tasarlanan MO-İstanbul’da iki öğe göze çarpıyor. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış İstanbul’un eşsiz güzellikte yalı ve saraylarından esintiler ve zengin Osmanlı mirasının çağdaş yorumu. 

 Mandarin Oriental İstanbul GQ

Oda-Süitler

Farklı oda ve süitlerin hepsi İstanbul Boğazı'nın ihtişamını hissedebileceğiniz geniş yaşam alanları olarak tasarlanmış. 

Mandarin Bosphorus Süit iki cephesiyle, Naile Sultan Bosphorus Süit panoramik manzarası, oturma odası, yemek, bar ve mutfak alanıyla, Presidential Süit özel teraslarıyla dikkat çekiyor. Royal Bosphorus Süit ise özel spor salonu ve kış bahçesi dahil tüm detaylarıyla MO deneyimini 473 metrekarelik bir alanda sunuyor. 

 

Mandarin Oriental İstanbul GQ

Lezzet Buluşmaları

NOVIKOV Lounge Bar'ın dünya çapında klasikleşen imajı bu kez İstanbul Boğazı manzarasıyla bir başka seviyeye çıkıyor. Modern Asya ve İtalyan mutfakları eşsiz lezzetlerle Boğaz'a nazır NOVIKOV İstanbul'da. 

Bosphorus Lounge maviliklere uzanan geniş terasıyla ön planda. 

Spor-Spa

Kapsamlı fitness merkezi ve gün ışığı alan kapalı havuz, antrenman yapmayı göz ardı edemeyeceğiniz kadar cazip. Spa bölümü 3500 metrekarelik bir Zen bahçesi şeklinde tasarlanmış. Şehrin en lüks ve kapsamlı örneği olarak The Spa at Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul, sağlıklı ve iyi yaşam programlarında iddialı. 

Toplantı & Davet

Geniş bir bahçe ve açık havuzu kapsayan teras davet alanı Boğaz'a nazır atmosferiyle çok gösterişli. 6 toplantı odasının yanı sıra Crystal adı verilen etkinlik salonu, özel davetler, iş toplantıları, düğünler ve çok çeşitli seremoniler için çok farklı tarazlarda dekore edilebilir şekilde dizayn edilmiş. 

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası