Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Altered Carbon'un kamera arkası videosu Türkiye'de ilk kez ve sadece gq.com.tr'de.

25 Ocak 2018

Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Distopyaların karanlık evreninde kaybolmayı sevenler için yepyeni bir dizi geliyor: Altered Carbon.

2 Şubat Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te gösterime girecek dizi, İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın aynı adı taşıyan, siberpunk klasiği ilk romanından uyarlanmış.

Hikâye, günümüzden üç yüz yıl sonrasında, artık ‘The Matrix’, ‘Black Mirror’, ‘Blade Runner’ ve ‘Westworld'den sonra gerçek olacağından şüphemizin kalmadığı, insan bilincinin dijitalize edildiği ve başka bir bedene aktarılabildiği bir gelecekte geçiyor. Tabii ölümsüzlüğü yakalamayı mümkün kılan bu işlemi önüne gelen herkes değil, yalnızca varlıklı vatandaşlar yaptırabiliyor. Dizi, bir önceki bedeninin cinayete kurban gittiğine inanan aristokrat Laurens Bancroft'un (James Purefoy), özel asker Takeshi Kovacs'i (Joel Kinnaman) bu cinayeti çözmesi için bulunduğu hapishaneden dünyaya indirmesiyle başlıyor. Kamera arkasındaki Emmy ödüllü yönetmen Miguel Spochnik'i ‘Game of Thrones'daki ‘Battle of Bastards’ bölümünden tanıyoruz. 

Konusundan da anlaşılacağı üzere karşımızda aksiyonun ve adrenalin seviyesinin zirvede olduğu bir dizi var. Haliyle tüm sahnelerin çekim arkası görüntüleri en az bölümlerin kendisi kadar nefes kesici. 

Özellikle oyuncuların ve set ekibinin zorlu dövüş sahnelerine nasıl hazırlandığını izlerken tezahüratlar eşliğinde alkışlamak isteyeceksiniz.

Altered Carbon için geri sayım ederken, sabırsızlığımızı ilk kez ve sadece GQ.com.tr'de yayınlanan kamera arkası videosuyla dindiriyoruz. Beklemeye değecek, hiç kuşkusuz.

 


Yılın Uluslararası Starı: Pedro Alonso

GQ TV | Yılın Uluslararası Starı: Pedro Alonso

İkon: Timuçin Esen

GQ TV | İkon: Timuçin Esen

Yılın Kadını: Demet Evgar

GQ TV | Yılın Kadını: Demet Evgar

Yılın Oyuncusu: Aras Bulut İynemli

GQ TV | Yılın Oyuncusu: Aras Bulut İynemli

GQ Türkiye Gururla Sunar

GQ TV | GQ Türkiye Gururla Sunar

2018'in En Çok Kazanan Futbolcuları Kim?

POPÜLER | 2018'in En Çok Kazanan Futbolcuları Kim?

Daha Fazla Göster