Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Altered Carbon'un kamera arkası videosu Türkiye'de ilk kez ve sadece gq.com.tr'de.

25 Ocak 2018

Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Distopyaların karanlık evreninde kaybolmayı sevenler için yepyeni bir dizi geliyor: Altered Carbon.

2 Şubat Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te gösterime girecek dizi, İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın aynı adı taşıyan, siberpunk klasiği ilk romanından uyarlanmış.

Hikâye, günümüzden üç yüz yıl sonrasında, artık ‘The Matrix’, ‘Black Mirror’, ‘Blade Runner’ ve ‘Westworld'den sonra gerçek olacağından şüphemizin kalmadığı, insan bilincinin dijitalize edildiği ve başka bir bedene aktarılabildiği bir gelecekte geçiyor. Tabii ölümsüzlüğü yakalamayı mümkün kılan bu işlemi önüne gelen herkes değil, yalnızca varlıklı vatandaşlar yaptırabiliyor. Dizi, bir önceki bedeninin cinayete kurban gittiğine inanan aristokrat Laurens Bancroft'un (James Purefoy), özel asker Takeshi Kovacs'i (Joel Kinnaman) bu cinayeti çözmesi için bulunduğu hapishaneden dünyaya indirmesiyle başlıyor. Kamera arkasındaki Emmy ödüllü yönetmen Miguel Spochnik'i ‘Game of Thrones'daki ‘Battle of Bastards’ bölümünden tanıyoruz. 

Konusundan da anlaşılacağı üzere karşımızda aksiyonun ve adrenalin seviyesinin zirvede olduğu bir dizi var. Haliyle tüm sahnelerin çekim arkası görüntüleri en az bölümlerin kendisi kadar nefes kesici. 

Özellikle oyuncuların ve set ekibinin zorlu dövüş sahnelerine nasıl hazırlandığını izlerken tezahüratlar eşliğinde alkışlamak isteyeceksiniz.

Altered Carbon için geri sayım ederken, sabırsızlığımızı ilk kez ve sadece GQ.com.tr'de yayınlanan kamera arkası videosuyla dindiriyoruz. Beklemeye değecek, hiç kuşkusuz.

 


Yine, Yeni, Yeniden Batı

GQ TV | Yine, Yeni, Yeniden Batı

GQ Seçti: Jamie Campbell Bower ve FENDI'nin Yeni Gözlükleri

GQ TV | GQ Seçti: Jamie Campbell Bower ve FENDI'nin Yeni Gözlükleri

''World Class Presents: One Fine Night'' öncesi heyecanı

GQ TV | ''World Class Presents: One Fine Night'' öncesi heyecanı

Emaar Çocuk Karnavalı’nda baba oğlu eğlencesi: Kıvanç Kasabalı’nın zor anları

GQ TV | Emaar Çocuk Karnavalı’nda baba oğlu eğlencesi: Kıvanç Kasabalı’nın zor anları

Fendi x Jamie Campbell Bower

GQ TV | Fendi x Jamie Campbell Bower

Daha Fazla Göster