Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Altered Carbon'un kamera arkası videosu Türkiye'de ilk kez ve sadece gq.com.tr'de.

25 Ocak 2018

Yeni Netflix harikası Altered Carbon'un kamera arkasını keşfediyoruz

Distopyaların karanlık evreninde kaybolmayı sevenler için yepyeni bir dizi geliyor: Altered Carbon.

2 Şubat Cuma günü tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix'te gösterime girecek dizi, İngiliz yazar Richard K. Morgan'ın aynı adı taşıyan, siberpunk klasiği ilk romanından uyarlanmış.

Hikâye, günümüzden üç yüz yıl sonrasında, artık ‘The Matrix’, ‘Black Mirror’, ‘Blade Runner’ ve ‘Westworld'den sonra gerçek olacağından şüphemizin kalmadığı, insan bilincinin dijitalize edildiği ve başka bir bedene aktarılabildiği bir gelecekte geçiyor. Tabii ölümsüzlüğü yakalamayı mümkün kılan bu işlemi önüne gelen herkes değil, yalnızca varlıklı vatandaşlar yaptırabiliyor. Dizi, bir önceki bedeninin cinayete kurban gittiğine inanan aristokrat Laurens Bancroft'un (James Purefoy), özel asker Takeshi Kovacs'i (Joel Kinnaman) bu cinayeti çözmesi için bulunduğu hapishaneden dünyaya indirmesiyle başlıyor. Kamera arkasındaki Emmy ödüllü yönetmen Miguel Spochnik'i ‘Game of Thrones'daki ‘Battle of Bastards’ bölümünden tanıyoruz. 

Konusundan da anlaşılacağı üzere karşımızda aksiyonun ve adrenalin seviyesinin zirvede olduğu bir dizi var. Haliyle tüm sahnelerin çekim arkası görüntüleri en az bölümlerin kendisi kadar nefes kesici. 

Özellikle oyuncuların ve set ekibinin zorlu dövüş sahnelerine nasıl hazırlandığını izlerken tezahüratlar eşliğinde alkışlamak isteyeceksiniz.

Altered Carbon için geri sayım ederken, sabırsızlığımızı ilk kez ve sadece GQ.com.tr'de yayınlanan kamera arkası videosuyla dindiriyoruz. Beklemeye değecek, hiç kuşkusuz.

 


Martin Scorsese’nin Az Bilinen 5 Filmi

POPÜLER | Martin Scorsese’nin Az Bilinen 5 Filmi

GQ Türkiye ile #KolektifBak

GQ TV | GQ Türkiye ile #KolektifBak

Fırat Tanış ve Gonca Vuslateri ile Sesli Düşündük

GQ TV | Fırat Tanış ve Gonca Vuslateri ile Sesli Düşündük

İki Çelebi: Erkan Can ve Güven Kıraç

GQ TV | İki Çelebi: Erkan Can ve Güven Kıraç

Halit Ergenç ile Birlikte Zamanın Başka Aktığı Bir Yoldayız

GQ TV | Halit Ergenç ile Birlikte Zamanın Başka Aktığı Bir Yoldayız

Kara mı Kara Komik mi Komik?

GQ TV | Kara mı Kara Komik mi Komik?

Daha Fazla Göster