Armie Hammer Nerede? Cayman Adaları'nda Devremülk Satıyor
Güncel

Armie Hammer Nerede? Cayman Adaları'nda Devremülk Satıyor

Gözden düşen oyuncunun şu anki işiyle ilgili çürütülmüş söylenti doğru çıktı.

Armie Hammer'ın oyunculuk kariyeri, cinsel istismar ve saldırı iddialarının son birkaç yılda kamuoyuna açıklanmasının ardından durma noktasına geldi ve şimdi de son olarak Call Me by Your Name'deki rolüyle hatırlanan aktör, para kazanmak için yeni (ve gözlerden uzak) bir yol izliyor. Variety'ye göre, eski yıldız şimdilerde Cayman Adaları'ndaki lüks Morritt's Resort'ta devre mülk satıyor.

Bir kaynak Variety'ye “Tesiste çalışıyor ve devre mülk satıyor. Bir bölmede çalışıyor ... Gerçek şu ki, tamamen parasız ve ailesini desteklemek için günlerini geçirmeye ve para kazanmaya çalışıyor.” dedi.

Bu tabloit haberi bir hafta önce internette ilk kez ortaya çıktığında, TV yazarı-yapımcısı Muna Mire'nin Hammer'ı arkadaşlarının gittiği bir tatil köyünde concierge olarak tasvir eden bir broşürü paylaşmasıyla kıvılcımlanan, ortalıkta dolaşan bir söylentiden başka bir şey değildi fakat çabucak duyuldu. Hammer'ın fotoğrafının yanında “Ben sizin kişisel concierge'inizim ve tatilinizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için buradayım” yazıyordu; El ilanı ayrıca yunuslarla yüzme ve derin deniz balıkçılığı için indirim kuponlarının da tanıtımını yapıyordu.

İronik olarak, Hammer'ın aslında o otelde misafir olduğunu ve broşürün oyuncuyla arkadaş olan bir personel tarafından şaka olarak yapıldığını yazarak haberi resmi olarak çürüten Variety oldu. Hammer'ın avukatı Andrew Brettler de broşürün gerçek olmadığını söyledi.


Ancak 9 Temmuz'da TMZ, Hammer'ın aslında devre mülk sattığını bildirdi. Oyuncu, COVID-19 pandemisinin büyük bölümünde Cayman Adaları'ndaydı, başlangıçta karısı ve çocuklarıyla birlikte ikamet etti ve çiftin Temmuz 2020'de boşanma davası açmasına rağmen orada kaldı.

Ve sonra Variety, çürütülmüş hikayelerini yeniden yayınladı: Kaynakları, Hammer'ın daha önce yakınlarda bir apartman kompleksi yönettiğini ve bölgede, anneleriyle birlikte Cayman Adaları'nda ikamet etmeye devam eden çocuklarına yakın olabilmek için kaldığını açıkladı. Başta Hammer'ın orada çalıştığını yalanlayan oteldeki bir kaynak Variety'ye, daha sonra sözlerinden vazgeçerek devremülk sattığını, ancak otelin tartışmalı çalışanını korumaya çalıştığını söyledi.

Hammer'ın bölgeyle uzun bir geçmişi var. Çocukluğunun birkaç yılını Cayman Adaları'nda geçirdi ve sonunda California'ya dönmeden önce Grace Christian Academy'ye katıldı. Bir Hollywood Reporter profiline göre, Hammer'ın babası, Grand Cayman'da çekilen Tom Cruise yasal gerilim filmi The Firm'ı gördükten sonra aileyi vergi avantajları için oraya taşıdı. Armand Hammer'ın torunu olarak, Armie önemli bir servetten geliyor, ancak Variety, "aile maaş ödeme sisteminde olmadığını" ve kendisini finansal olarak desteklemesi gerektiğini, dolayısıyla devremülk işi yaptığını bildirdi.

Taciz iddialarının yanı sıra saldırgan cinsel fantezileri ve bariz yamyamlık fetişi hakkında tuhaf hikayeler haberlerinden bu yana, 35 yaşındaki yıldızın ekran kariyeri duvara tosladı. Şubat 2021'de Hollywood'daki ajansı WME tarafından temsili bırakıldı, birden fazla film işini kaybetti ve geçen sonbaharda önemli bir Broadway rolünde yerine başka bir oyuncu geldi. 

GQ US

İLGİLİ İÇERİKLER Armie Hammer
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası