HAKKIMIZDA

Vogue Türkiye

Üç farklı yüzyılda dünya modasına yön veren Vogue, bugün 19 ülkede milyonlarca okurun en sevdiği moda dergisi.

Condé Nast Publications yayını olan Vogue, 121 yıldır her biri tarihe geçen moda çekimlerine imza atıyor, moda sahnesinin yıldızlarını keşfediyor. Rehberliği moda, stil ve güzelliğin sınırlarını aşıyor, yaşamın her anında da devam ediyor. Vogue okurları yeni yeme içme alışkanlıklarını, uluslararası yetenekleri, sıra dışı yaşam hikayelerini, müzik ve film dünyasını, dünya metropollerindeki sosyal hayatı da yine Vogue’dan takip ediyor. Vogue, okurlarına bir yaşam biçimi sunuyor. Ve bu sayede dergi dünyasındaki ulaşılamaz liderliğini koruyor.

Vogue ilk yayınlandığı günden bu yana temel üç prensibinden ödün vermiyor: Görsel şölen. Kadınları merkezine alan bir üslup. Seçici, özgün bir bakış açısı.

Vogue’un hikayesi kadınların hikayesi. Kazanılmış başarıların, keşfedilmeyi hak edenlerin, bilinmeye değer olanların, yaşamın ta kendisinin hikayesi. Her ay milyonlarca kadın Vogue okuyor çünkü: Vogue onlara bambaşka bir bakış açısıyla yeni bir dünyanın kapısını açıyor.

Türkiye'de yayın hayatına Mart 2010'da başlayan Vogue dergisini zenginleştirilmiş içeriği ve interaktif uygulamalarıyla iPad'den de tecrübe edebilirsiniz.