%100 Türk Yapımı Sportmen Aplikasyonu SWEATers Hizmetinizde!

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu’nun yarattığı SWEATers App, yalnız spor yapmaktan sıkılanları bir araya getiriyor.

23 Mayıs 2017

%100 Türk Yapımı Sportmen Aplikasyonu SWEATers Hizmetinizde!

Son zamanlarda kurulan en hiperaktif, sosyal ve sporsever aplikasyonlardan biri olmalı Sweaters. Henüz çok yeni olmasına rağmen app store'da çokça konu edildi.  Sağlıklı ve sportif bir yaşam için birbirini harekete geçiren ve motive edenlerin buluşması, sosyalleşmesi ve birlikte spor yapması için tasarlanan  SWEATers genç girişimciler Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener’in iki yıllık çalışmasının ürünü.

17-05/23/unknown-1.jpeg

Aklınıza ilk gelen acaba kaç kalori yaktım ya da kaç kilometre yürüdüm gibi soruları cevaplamıyor; onun yerine jijitsu'dan ultra maratona pek çok farklı spor dalına heves eden birçok insanın birbirini bulmasına ve birlikte spor yapmasına yardımcı oluyor. Diyelim siz koşucusunuz ya da koşmaya başlamak istiyorsunuz. Bu uygulama size hemen yakınınızdaki koşucu üyeleri ve onların yarattığı etkinlikleri gösteriyor ve dilerseniz siz de bu koşuya katılabiliyorsunuz. Ya da kendi etkinliğinizi takvime girip, diğer SWEATers’ları, yani kullanıcıları çağırabiliyorsunuz.

17-05/23/unknown-2.jpeg

 

Haritasına bakmak çok eğlenceli. İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Kanada’ya bile kullanıcı edinmiş durumda. Uygulama ayrıca NewBalance'tan Bi Nevi Deli gibi sağlıklı yemekler sunan bir restorana pekçok spor ve sağlık sever markayla işbirliği yapıyor. Örneğin geçen ay Bozcaada'da gerçekleşen New Balance yarı maratonunda oldukça aktif rol oynadı; bandanalar dağıttı, etkinlikler düzenledi. Uygulamayı indirerek bir yandan amatör ve profesyonel sporcularla buluşabilir, pekçok yeme içme ve alışveriş mekanı keşdedebilirsiniz. Yanı sıra, kurucularının oldukça popüler yüzler olduğunu düşünürsek, çok yakında SWEATers’da tanıdık isimlerin katıldığı etkinliklerin de takvime gireceğini tahmin etmek zor değil.  

17-05/23/unknown-3.jpeg


Peaky Blinders Beyaz Perdeye mi Uyarlanıyor?

POPÜLER | Peaky Blinders Beyaz Perdeye mi Uyarlanıyor?

Stil Dediğiniz Babadan Oğula Geçer: David Beckham ve Oğulları

POPÜLER | Stil Dediğiniz Babadan Oğula Geçer: David Beckham ve Oğulları

Şahsiyet’i Neden Sevdik?

POPÜLER | Şahsiyet’i Neden Sevdik?

Game Of Thrones’un Daha Önce Görmediğimiz Fotoğrafları

POPÜLER | Game Of Thrones’un Daha Önce Görmediğimiz Fotoğrafları

Çizgi Roman Dünyasının Efsanevi İsmi Stan Lee, Hayatını Kaybetti

POPÜLER | Çizgi Roman Dünyasının Efsanevi İsmi Stan Lee, Hayatını Kaybetti

10 Maddede Ryan Gosling’in Başarı Dolu Hayat Hikayesi

POPÜLER | 10 Maddede Ryan Gosling’in Başarı Dolu Hayat Hikayesi

Daha Fazla Göster