%100 Türk Yapımı Sportmen Aplikasyonu SWEATers Hizmetinizde!

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu’nun yarattığı SWEATers App, yalnız spor yapmaktan sıkılanları bir araya getiriyor.

23 Mayıs 2017

%100 Türk Yapımı Sportmen Aplikasyonu SWEATers Hizmetinizde!

Son zamanlarda kurulan en hiperaktif, sosyal ve sporsever aplikasyonlardan biri olmalı Sweaters. Henüz çok yeni olmasına rağmen app store'da çokça konu edildi.  Sağlıklı ve sportif bir yaşam için birbirini harekete geçiren ve motive edenlerin buluşması, sosyalleşmesi ve birlikte spor yapması için tasarlanan  SWEATers genç girişimciler Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener’in iki yıllık çalışmasının ürünü.

17-05/23/unknown-1.jpeg

Aklınıza ilk gelen acaba kaç kalori yaktım ya da kaç kilometre yürüdüm gibi soruları cevaplamıyor; onun yerine jijitsu'dan ultra maratona pek çok farklı spor dalına heves eden birçok insanın birbirini bulmasına ve birlikte spor yapmasına yardımcı oluyor. Diyelim siz koşucusunuz ya da koşmaya başlamak istiyorsunuz. Bu uygulama size hemen yakınınızdaki koşucu üyeleri ve onların yarattığı etkinlikleri gösteriyor ve dilerseniz siz de bu koşuya katılabiliyorsunuz. Ya da kendi etkinliğinizi takvime girip, diğer SWEATers’ları, yani kullanıcıları çağırabiliyorsunuz.

17-05/23/unknown-2.jpeg

 

Haritasına bakmak çok eğlenceli. İstanbul’dan İzmir’e, Ankara’dan Kanada’ya bile kullanıcı edinmiş durumda. Uygulama ayrıca NewBalance'tan Bi Nevi Deli gibi sağlıklı yemekler sunan bir restorana pekçok spor ve sağlık sever markayla işbirliği yapıyor. Örneğin geçen ay Bozcaada'da gerçekleşen New Balance yarı maratonunda oldukça aktif rol oynadı; bandanalar dağıttı, etkinlikler düzenledi. Uygulamayı indirerek bir yandan amatör ve profesyonel sporcularla buluşabilir, pekçok yeme içme ve alışveriş mekanı keşdedebilirsiniz. Yanı sıra, kurucularının oldukça popüler yüzler olduğunu düşünürsek, çok yakında SWEATers’da tanıdık isimlerin katıldığı etkinliklerin de takvime gireceğini tahmin etmek zor değil.  

17-05/23/unknown-3.jpeg


Michael Keaton’ın Batman Kostümüne Sahip Olmak İster misiniz?

POPÜLER | Michael Keaton’ın Batman Kostümüne Sahip Olmak İster misiniz?

Netflix'in Yeni Kralı: Timothée Chalamet

POPÜLER | Netflix'in Yeni Kralı: Timothée Chalamet

Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Aktörlerini Açıkladı

POPÜLER | Forbes, 2019'un En Çok Kazanan Aktörlerini Açıkladı

Brad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman

POPÜLER | Brad Pitt’li Ad Astra’dan Yeni Fragman

Barack Obama'dan 11 Kitap Önerisi

POPÜLER | Barack Obama'dan 11 Kitap Önerisi

Keanu Reeves Matrix’e Geri Dönüyor!

POPÜLER | Keanu Reeves Matrix’e Geri Dönüyor!

Daha Fazla Göster