adidas Originals P.O.D SYSTEM Kampanyasının Yeni Yüzü: Paul Pogba
Popüler

adidas Originals P.O.D SYSTEM Kampanyasının Yeni Yüzü: Paul Pogba

Paul Pogba yeşil sahalardan bir süre ayrılarak kamera karşısına geçiyor.

adidas Originals’ın “Great Alone Better Together” felsefesi üzerine kurduğu ve en iyi spor ayakkabı teknolojilerini bir araya getirerek yarattığı P.O.D SYSTEM’ın yeni kampanyasının yüzü futbol dünyasının renkli simalarından Paul Pogba oldu. Kampanya için kamera karşısına geçen ünlü futbolcu özel bir video çalışmasıyla karşımıza çıkıyor. Bir hikaye etrafında çizilen video Paris'in banliyölerinde geçiyor ve Pogba, anlatıcı rolünü üstleniyor. Ünlü futbolcu, büyüdüğü yeri tekrar ziyaret ederek ona destek olmaya devam edenlere ışık tutuyor. Pogba’nın hikâyesinde ailesinin ve arkadaşlarının oynadığı temel rolü vurgulayan kampanya, P.O.D-S3.1 siluetinin tasarımında olduğu gibi, ‘tek başınıza harika olabileceğinizi, ancak hep birlikte daha iyi olduğunuzu’ gösteriyor.

Yetiştiği ortamı hatırlayarak Pogba, hikâyeyi günümüz Paris gençliğinin bakış açısıyla anlatıyor ve aile ve arkadaşların önemini vurguluyor. Bir yıldızın etrafında bulunan insanların, onu daha büyük kıldığı inancıyla desteklenen bu kampanya, bugün Pogba'yı Pogba yapan insanlara da bir teşekkür anlamını taşıyor.

Arşiv, estetik ve ilerici tasarım perspektifleri arasında bir bağlantı kurularak yaratılan P.O.D-S3.1 silueti, adidas Originals'ın kolektif belleğinden yararlanarak, parçalarının toplamından daha büyük bir anlamı taşıyor.

P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda bir araya getiriyor: ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor. P.O.D. System sneaker severlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor. Sokak modasının yeni oyuncusu P.O.D. eşsiz uyumu yakalıyor.

 

 

 

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası