GQ BAR BODRUM Açıldı!
Popüler

GQ BAR BODRUM Açıldı!

GQ bir mekan olsa neye benzerdi? En iyi kokteyller, rafine lezzetler, son derece şık bir atmosfer - duvarlarda GQ’dan kareler- ve eşsiz Bodrum manzarası… Şanslıyız, GQ BAR BODRUM açıldı.

GQ Bar Bodrum, 650 metrekarelik bir GQ alanı! İmza barı, restoranı, Yalıkavak Marina manzaralı terasıyla günden geceye lüks bir Bodrum gününün en stil mekanı. 

Füzyon mutfakta İtalyan ve Asya lezzetleri ön planda. Lokal ürünlerle hazırlanan yemekler, ve favori içecekler Condé Nast’ın mekanlardaki iddiasını sürdürüyor. 

GQ Türkiye arşivinden stil, sanat, spor ve kültür dolu fotoğrafların her biri ayrı hikayeler anlatıyor.

gqbar

Condé Nast Genel Müdürü ve Global marka lisanslama yetkilisi Markus Grindel, GQ Bar Bodrum için “GQ değerleriyle mükemmel uyum sağlayan bir konumda misafirperverlik kriterini belirleyen ikinci küresel GQ Bar destinasyonumuzda, sofistike, zevkli ve markayı her zaman bir adım ileri taşıyan bir dokunuşla artık Bodrum’dayız. Ortağımızla birlikte, marinanın lüks amiral gemisi mağazaları ve butikleri arasındaki barın, hem seçkin misafir ve gezginler, hem de Bodrum’un daimi sakinlerine benzersiz bir deneyim yaşatması için çalıştık." dedi.

gqbar

GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Ali Tufan Koç, açılışla ilgili olarak, “GQ Türkiye olarak, çok katmanlı içerik ve farklı hikaye anlatımıyla varlığımızı genişletmeye odaklanarak modern bir medya markasının ne anlama geldiğini yeniden belirliyoruz. GQ Bar Bodrum, yaratıcı bir şekilde şık bir menü ile güzel bir ortamda, ziyaretçilere enfes bir gastronomik ve sosyal deneyim sunan GQ dünyasından bir yansıma. Misafirlerimizi ağırlamak için sabırsızlanıyoruz." yorumunu yaptı. 

GQ Bar Bodrum’da görüşmek üzere. 

travel

İLGİLİ İÇERİKLER gq bar bodrum Mekan
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası