‘’Pandemmys’e" Hoş Geldiniz’’
Popüler

‘’Pandemmys’e" Hoş Geldiniz’’

Bu yıl töreni 3.kez sunan Jimmy Kimmel, gerçekten Los Angeles Staples Center’da kameraların karşısındaydı, tabii izleyicisiz. İlk anlarda dijital olarak önceki yıllardan görüntüler planlara dahil edildi. Üstadın ‘Pandemmys’e Hoş Geldiniz’ diyerek açtığı gecenin detayları!

Kaynak: ABC

Pandemi döneminin önceden çekilmemiş, canlı ilk ödül töreni 72. Emmy Ödülleri oldu. E peki adaylar geceye nasıl dahil edildi? 100’den fazla kamera ekibi adayların evlerine (ve ya bulundukları mekana) gönderildi. Binada sınırlı sayıda kişi olabileceğinden, seyirci koltuklarında adayların karton board’ları yerleştirildi. Jason Bateman fiziken oradaydı. Monotonluktan kurtulmak için imkanların sonuna kadar kullanıldığı törende Jennifer Aniston, bir kategoride Kimmel’a katıldı.

Hijyen kuralları ile ilgili göndermeler bulunan segmentte zarfı önce dezenfekte edildi, sonra ateşe verildi, söndürme kısmı ise planlanandan uzun sürdü. Olayın merkezindeki çöp tenekesindeki kağıtlar alev alınca Jen Aniston bir kahraman gibi olaya müdahale etti ve sonra ‘arkadaşlarının’ yanına koştu. 

Aniston, Friends dizisinden Courteney Cox ve Lisa Kudrow ile geceye devam ettiğini canlı bağlantıyla gösterdi. 

Jimmy Kimmel açılış monoloğunun hemen başında, pandeminn ortasında neden ödül töreni diye sorguladı, global olarak berbat durumda olduğumuzu vurguladı tüm bunların yanında günlük hayatımızda bizim için iyi vakit geçirme kaynağı olan eski dostumuz televizyona konuyu bağladı. 

Özel olarak tasarlanan koruyucu kıyafetlerle ödüller, adaylara her neredeyse orada teslim edildi. Sadece kazanan adaylar için değil tüm adaylar için görevliler hazır bulundu. Çünkü bu şartlarda bile Akademi, kazananların önceden bilinmesini istemedi. Adaylardan RamyYoussef kaybettiği anları Twitter’dan paylaşarak Emmy’lerin de bu yıl, hayatımızdaki pek çok şey gibi ne kadar doğallaştığını gösterdi.

Gecenin büyük kazananı The Schitt’s Creek oldu, 

En coşkulu sevinenlerinden biri ise Zendaya. Gecenin tüm kazananlarını buradan okuyabilirsiniz.

Dünya en iyi halinde değil, her gün daha da mutlu eden haberler gelmediğinin herkes farkında, lakin iyi vakit geçirmek için en sık başvurulan günlük aktivitelerden biri de ‘bir şeyler izlemek’ sektörün ödüllendirilmesi, yapılan büyük işlerin başarısının takdir edilmesi paylaşılması, hem onlara iyi geldi hem de pandemi gerçeğinin popüler kültüre yansımasını da bir şekilde tarihe not etti. 
 İlgili Başlıklar
Daha Fazlası