Sizin İçin Stalkladık: Jeremy Pope
Popüler

Sizin İçin Stalkladık: Jeremy Pope

Ryan Murphy’nin dev Netflix anlaşması kapsamında çektiği Hollywood’un parlayan bir yıldızı var. Jeremy Pope. Ekranın yenisi olsa da o bir Broadway yıldızı ve Emmy adaylığı sonrasında internetin en çok arananlarından. Dizinin Archie’si Jeremy’yi stalklamaya başlıyorum.

Fotoğraf: Netflix

 

Emmy adaylığı demişken Hugh Jackman, Mark Ruffalo, Jeremy Irons gibi sektörün kıdemli aktörleriyle aynı kategoride aday olunca çok sevinip attığı twitteki ilk sözleri şu oldu: 'Hshksjefjsjagsjfkrlsb' .Llk büyük ekran rolüyle aday olan bir oyuncu için çok normal. 

 

28 yaşındaki Pope, 18’inde New York’a taşınıyor. İlk Broadway rolü Choir Boy adlı yapımda. O da çok eski tarihli değil, Ocak 2019. 

 

Oradan bir diğer müzikale geçiyor: Ain’t Too Proud: The Lİfe and Times of the Temptations. Yeteneği akademik çevrelerce fark ediliyor ve bu iki rolüyle 2019’da Tony’s aday oluyor. siyahi bir erkek sanatçı için iki farklı rolde aday olmak bir ilk. 

 

Lisedeyken Cats müzikalinde oynamış CBS This Morning’e verdiği röportajda: Kostümümü babam dikmişti diyor. 

 

İki Tony’yi de alamıyor ama oynadığı rollerle sesini duyuramamış insanların hayatını aktardığı için şükredip pek tabii devam ediyor. 

 

Yoğun temposunda Hollywood dizisi için seçmelerden haberdar oluyor. Bir performans kaydı gönderilmesi isteniyor ve 30 dakika sonra rolü alıyor!

 

Jeremy’ye Emmy adaylığı getiren karakter Archie, 1950’ler Hollywood’unda hem ırkçılıkla hem de homofobiyle mücadele eden bir karakter, kişisel olarak projeye ayrı bir bağ hissettiğini söylüyor. 

 

Bir diğer Rayan Murphy dizisi Pose’a 3. sezonda dahil oluyor. 

 

Şarkı söyleyip dans ediyor, Vogue’a söylediğine göre kendi şarkıları üstünde çalışıyor. Bu güçlü sesin müzikallerinden biriyle Grammy adaylığı da var. Akademi çevreleri Jeremy’den umutlu. 

 

Bundan sonra pek çok projede yer alacağı aşikar, o zamana dek Instagram ve Twitter’da sıkça görebilirsiniz. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by POPE (@jeremypope) on

  

İZLE
UYSALLAR GQ HYPE'TA
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası