Victoria’s Secret Meleği Taylor Hill’den Sevgililer Günü Önerileri Kaptık!
Popüler

Victoria’s Secret Meleği Taylor Hill’den Sevgililer Günü Önerileri Kaptık!

En genç Victoria’s Secret meleği Taylor Hill ile hem röportaj yapma hem de Sevgililer Günü hakkında öneriler alma şansını yakaladık! Güzel ve enerji dolu model bize spor merakından, Sevgililer Günü’nde kadınların ne istediğinden ve yeni parfümleri “Tease”’e erkeklerin neden bayılacağından bahsetti.

2014’ten beri Victoria’s Secret meleğisin. En genç melek olmak nasıl bir duygu?

Victoria’s Secret Meleği olmak benim için muhteşem bir tecrübe oldu. Zamanın ne kadar hızlı geçtğine bir türlü inanamıyorum. Victoria’s Secret sayesinde inanılmaz eğlenceli olaylara katılma şansını yakaladım! Her şey çok hızlı gelişti.

Victoria’s Secret Şov’ları için ne zaman antrenmana başlıyorsun? Antrenman programın nasıl?

Victoria’s Secret Fashion Show’u için üç ay önceden çalışmaya başlıyorum. Genellikle günde bir buçuk saat ya da iki kere antrenman yapıyorum. Şov’un yaklaşmasına doğru iyice formda olduğumdan emin oluyorum.

"Tomboy" özelliklere sahip olduğunu anlatmıştın. En erkeksi özelliğin nedir? Kendini ne zaman cesur hissediyorsun?

En erkeksi özelliğim sporları genel olarak çok sevmiyor oluşum. Snowboard ve dağa çıkmaya bayılırım. Galiba kendimi en çok yüksek dağlara ve ağaçlara tırmanırken cesur hissediyorum.

 17-02/10/v593719.jpg

Hobilerin nelerdir, spor gibi mesela?

Snowboarding ve ata binmek boş zamanlarımda yapmayı en sevdiğim aktivitelerdir.

Sevgililer Günü’nün senin için özel bir önemi var mı? Mükemmel bir Sevgililer Günü hediyesi senin için nedir?

Benim için Sevgililer Günü sevginin önemi anlamak ve hayatınızdaki o özel kişinin değerini bilmek demektir. Bence mükemmel bir Sevgililer Günü hediyesi basit ve el yapımı bir şeydir. Özel küçük notlar ve jestler hoşuma gidiyor, birisine onu ne kadar önemsediğinizi göstermeye yetiyor. Bana yazılmış kişisel bir notun önemi çok büyüktür benim için.

Sence Sevgililer Günü en iyi nasıl kutlanır?

Dürüst olmak gerekirse, benim boş zamanım neredeyse olmuyor ve nerede ne zaman olacağımı bilemiyorum. O yüzden Sevgililer Günü’nü sevgilim ve köpeğimle evde rahat bir şekilde geçirmeyi isterim. Belki pizza sipariş edip film izleriz.

Taylor, bize Victoria’s Secret’ın yeni parfümü “Tease”’den bahsedebilir misin? Kokusu seni nasıl hissettiriyor?

Bence Sevgililer Günü için mükemmel bir hediye “Tease”. Flörtöz, baştan çıkarıcı bir kokusu var. Ne zaman sürsem kendimi mutlu ve seksi hissediyorum, ayrıca inanılmaz öz güven arttırıyor.

 17-02/10/noir-tease.jpg

Victoria's Secret Tease

Sence erkekler sevgilileri ve eşleri üzerinde “Tease” kokusunu beğenecek mi?

Bence erkekler bu kokuya bayılacak çünkü hafif bir koku, ama aynı anda seksi ve çekici bir güce sahip. Benim için en büyük iltifatlardan biridir kokumun sorulması. Eğer hapşırtmıyorsa demek ki doğru parfümü sürüyorsunuz!

Hangi iç çamaşırı ve rengi giyince kendini en seksi halinde hissediyorsun?

Pembe iç çamaşırını seviyorum çünkü kendimi süper flörtöz hissettiriyor. Victoria’s Secret’in Very Sexy Crossback Lace Plunge Teddy Rosy Mauve rengi de bence gerçekten seksi.

17-02/10/v480978_of_f.jpg 

Rosy Mauve renginde Very Sexy Crossback Lace Plunge Teddy  

Sence bir erkek arkadaşın sahip olabileceği en iyi özellik nedir?

Bence bir erkek arkadaşın nazik ve sizin hedeflerinizle, hayallerinizi destekleyen birisi olması lazım. En önemlisi ise eğlenceli biri olması.

17-02/10/017_s17_th_tease_bty_0017_j_07-1.jpg

İZLE
Zuma İstanbul Size En İyi Sevgililer Günü’nü Yaşatacak
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası