2023’ün En Başarılı PUBG MOBILE Tasarımcıları Ödüllerini Aldı
GQ Tanıtım

2023’ün En Başarılı PUBG MOBILE Tasarımcıları Ödüllerini Aldı

Dünyanın en büyük espor organizasyonlarından PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın Büyük Finalleri, 8 – 10 Aralık tarihleri arasında İstanbul Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda düzenlendi. 16 takımın kıyasıya mücadele ettiği şampiyonanın kazananı IHC Esports olurken dev organizasyonda PUBG MOBILE'ın oyuncular için küresel tasarım yarışması olarak hayata geçirdiği World of Wonder (PUBG MOBILE UGC Modu) ve Ptopia Tasarım Projesi’nin Ödül Töreni de düzenlendi. Ödüllerin kazananlarından shazTOKYO, Al_JALID, Teg_kotya, QUIXK, MOBBIRDMAN ve Kadir Deliduman (KAYGER) ödüllerini sahnede aldı.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından PUBG MOBILE’ın, her yıl dünyanın farklı ülkelerinde fiziki olarak düzenlendiği ve yılın en iyi takımının seçildiği PUBG MOBILE Dünya Kupası’nın (PMGC) Büyük Finalleri Türkiye’de düzenlendi.

İşte PMGC 2023’ün şampiyonu

2023’ün En Başarılı PUBG MOBILE Tasarımcıları Ödüllerini Aldı

İstanbul’un ev sahipliği yaptığı dünyanın en büyük PUBG MOBILE turnuvası 3 gün boyunca yoğun mücadelelere sahne oldu. 10 farklı ülkeden takımın kıyasıya mücadele ettiği PMGC 2023’ün kazananı ise IHC Esports oldu.

World of Wonder ve P.D.P ödülleri verildi

PUBG MOBILE'ın oyuncular için küresel tasarım yarışması olarak hayata geçirdiği World of Wonder ve Ptopia Tasarım Projesi’nin (P.D.P.) Ödül Töreni de İstanbul’daki Büyük Finaller’de düzenlendi. Oyuncuların yaratıcılıklarını besleyerek tasarımlarını oyunda kullanma imkanı sunan proje kapsamında P.D.P ile 500 binden fazla tasarım, World of Wonder ile ise 1 milyondan fazla harita oluşturuldu.

2023’ün En Başarılı PUBG MOBILE Tasarımcıları Ödüllerini Aldı

En Popüler Tasarım Ödülü, En İyi Kıyafet Tasarımı Ödülü ve En İyi Seviye Tasarımı Yaratımı gibi 11 ödülün de aralarında bulunduğu 2023'ün en başarılı tasarımcılarına ödülleri ana sahnede takdim edildi. Ödül alan tasarımcılar arasında shazTOKYO, Al_JALID, Teg_kotya, QUIXK, MOBBIRDMAN ve Kadir Deliduman (KAYGER) bulunuyordu.

2023’ün En Başarılı PUBG MOBILE Tasarımcıları Ödüllerini Aldı

Ceza, Ece Seçkin ve Hadise PUBG MOBILE sahnesindeydi

PMGC 2023 çeşitli etkinliklere de sahne oldu. 3 gün boyunca konserlerin düzenlendiği organizasyondaCeza, Ece Seçkin ve Hadise sahneye çıktı.

PUBG MOBILE ve İstanbul temalı graffiti duvarları

PMGC 2023’te aynı zamanda çeşitli sanat aktiviteleri düzenlendi. Ünlü graffiti sanatçıları Doğukan Oraklı (Dukstill), Tunç Dindaş (Turbo) ve Muhammed Emin Türkmen (MET) 3 gün boyunca kurulan farklı “duvarlara” yaptıkları tasarımlarla hem PUBG MOBILE ve graffiti sanatını harmanladılar hem de etkinlik ziyaretçilerinin “galerilerinde” önemli hatıralar bıraktılar.

İLGİLİ İÇERİKLER pubg mobile
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası