Denizlerin şampiyonlarına
Saat

Denizlerin şampiyonlarına

Louis Vuitton, dünyanın en prestijli regattalarından America's Cup şerefine özel bir kol saati tasarımına imza attı.

1851 yılında İngiltere'nin en prestijli yat kulüplerinden Royal Yacht Squadron tarafından düzenlenen yarışı America adındaki gulet kazandı ve bundan böyle kendi adıyla anılacak kupayı New York Yat Kulübü'ne kazandırdı.

O günden sonra America's Cup, hep köklü bir denizcilik geleneğine dönüşme yolunda ilerledi. Bugün America's Cup dünyanın en büyük regattalarından biri olarak kabul ediliyor.

Etkinliğin resmi zaman tutucusu ve ana sponsoru Louis Vuitton bu büyük yarışın ve America's Cup Regatta kapsamında otuzuncu yılını dolduran Louis Vuitton kupası onuruna özel bir kol saati tasarımına imza attı.

Louis Vuitton Tambour America's Cup Regatta güvertede zamana saniyesi saniyesine hakim olabilmek için dizayn edilmiş. Kadranındaki hassas zaman göstergeleri arasında America's Cup logosunu taşıyor.

Yüz metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahip İsviçre yapımı kol saati quartz (6 bin 250 dolar / yaklaşık 11 bin 500 TL) ve otomatik (11 bin 500 dolar / yaklaşık 21 bin TL) olmak üzere iki versiyonla satışa sunuluyor.


Louis Vuitton Tambour America's Cup Regatta

İZLE
Yıldızların gözünden IWC Pilot's Watch
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası