İlk Saatini Almak İsteyen Erkeklere 10 Seçenek
Saat

İlk Saatini Almak İsteyen Erkeklere 10 Seçenek

Efsanevi TAG Heuer’ler, Seiko’lar, Omega’nın ikonları… Eğer ilk pahalı saatinizi almak istiyorsanız işte GQ onaylı 10 erkek saati.

Sonunda 'hangi saati takıyorsun' sohbetine girmenin zamanı geldi mi? Eğer öyleyse, kulübe hoş geldiniz. Şimdiden uyaralım: İçeri girdikten sonra, bileğinizde çok iyi görünen (ve aynı zamanda geç kalmanızı engelleyen) bu garip ve harika değerli metal, kristal ve benzeri objelere takıntılı hale gelmemek zor.

Bu ilk adımı atmak zor olabilir ve eğer yanlış tercihler yaparsanız, durum olduğundan daha pahalıya mal olabilir. Yardımcı olmak için, seçim yapabileceğiniz harika ilk saatlerin bir listesini hazırladık. Bu liste için horolojik bilgeliğimizden yararlandık. On yıl önce aynı ikilemle karşı karşıya kalındığında, seçenekler daha az ve daha ulaşılamaz olabilirdi. Ancak giriş seviyesi seçenekler sunan daha fazla markayla bugünlerde saat oyununa girmek her zamankinden daha kolay. Biraz yaramaz Fransızlıktan kurşun geçirmez Japon dalış saatlerine kadar, bu kulübe girmek için bir servet harcamanıza gerek yok - bu dikkat çekici parçalar aynı zamanda büyük önem taşıyan "sağlam yatırım," onayına da sahipler.

British GQ

İZLE
GQ Sonbahar 2022: Metin Akdülger
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası