Macerayı Doğada Yaşayanların Saati: Suunto 9

Sporculara ve doğa tutkunlarına özel tasarlanan Suunto 9, akıllı pil teknolojisiyle tüm outdoor maceralarda olağanüstü bir performans sağlıyor.

31 Ekim 2019

Akıllı saat dünyasının yeni üyelerinden Suunto 9, sporcuların ve doğa tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir saat olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu koşullarda binlerce saatlik testlerden geçirilen saat, egzersiz verilerini, günlük aktiviteleri ve uyku durumunu daima kontrol ediyor. Suunto topluluğundaki diğer kişilerle iletişim kurulmasını sağlayan yeni Suunto uygulaması ile uyumlu olan saat tasarım olarak da göz dolduruyor. Tasarım mimarisinin temelinde yer alan dayanıklılık ve hassasiyet, maceraseverlere zorlu doğa koşullarında önemli avantajlar sağlıyor.

 

Akıllı Pil Teknolojisi

Suunto 9'un "Performans", "Dayanıklılık" ve "Ultra" batarya modları, GPS izleme açıkken 25 saatten 120 saate kadar kayıt süresi sunuyor. Ayrıca kişisel ihtiyaca uyan özel pil modları oluşturulabiliyor. Batarya modlarına ek olarak Suunto 9, bir sonraki macera için yeterli bataryayı sağlamak için akıllı hatırlatıcılar kullanıyor. Aktivite sırasında pilin azaldığını fark eden Suunto 9, hemen daha farklı bir moduna geçilmesini önererek daha uzun kullanım sunuyor.

 

Suunto 9

 

Sporcuların Testlerinden Geçti

Suunto 9, dünyanın çeşitli ülkelerindeki sporcular tarafından en zorlu koşullarda binlerce saatlik kullanımla test edildi. Düşme, donma, çözülme, nem ve daldırma gibi koşullara tabi tutulan saat, tüm testlerden başarıyla geçmeyi başardı. Suunto’nun benzersiz FusedTrack TM algoritması, takip ve mesafe doğruluğunu arttırmak için GPS ve hareket sensörü verilerini birleştiriyor. Bu özellik sayesinde doğruluk payından ödün vermeden GPS gücünü azaltarak pil ömrünün uzatılmasına olanak tanıyor. 80‘den fazla spor moduna sahip olan Suunto 9, tam GPS rota navigasyonu, gün doğumu/gün batımı saatleri, fırtına alarmı gibi çok sayıda özelliği barındırıyor.

 

Suunto 9

 

Paslanmaz çelik çerçeve ve düğmeler, safir kristal cam ve rahat kullanım için yumuşak ve dayanıklı bir silikon kayışa sahip olan Suunto 9, Türkiye‘de tüm Suunto ürünlerinde olduğu gibi sadece SPX mağazalarında satışa sunuyor.

 

 


Ustaların Okulundan Mezun Yeni Bir Saat Markası

SAAT | Ustaların Okulundan Mezun Yeni Bir Saat Markası

Geçmişe Zarif Bir Gönderme

SAAT | Geçmişe Zarif Bir Gönderme

Her Bond Saati Özeldir

SAAT | Her Bond Saati Özeldir

Yeni Saatlere Zaman Ayırın

SAAT | Yeni Saatlere Zaman Ayırın

Dijitalleşme Saat Satışlarını Nasıl Etkiliyor?

SAAT | Dijitalleşme Saat Satışlarını Nasıl Etkiliyor?

Watches & Wonders 2021'in En İyi Saatleri

SAAT | Watches & Wonders 2021'in En İyi Saatleri

Daha Fazla Göster