Macerayı Doğada Yaşayanların Saati: Suunto 9

Sporculara ve doğa tutkunlarına özel tasarlanan Suunto 9, akıllı pil teknolojisiyle tüm outdoor maceralarda olağanüstü bir performans sağlıyor.

31 Ekim 2019

Akıllı saat dünyasının yeni üyelerinden Suunto 9, sporcuların ve doğa tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir saat olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu koşullarda binlerce saatlik testlerden geçirilen saat, egzersiz verilerini, günlük aktiviteleri ve uyku durumunu daima kontrol ediyor. Suunto topluluğundaki diğer kişilerle iletişim kurulmasını sağlayan yeni Suunto uygulaması ile uyumlu olan saat tasarım olarak da göz dolduruyor. Tasarım mimarisinin temelinde yer alan dayanıklılık ve hassasiyet, maceraseverlere zorlu doğa koşullarında önemli avantajlar sağlıyor.

 

Akıllı Pil Teknolojisi

Suunto 9'un "Performans", "Dayanıklılık" ve "Ultra" batarya modları, GPS izleme açıkken 25 saatten 120 saate kadar kayıt süresi sunuyor. Ayrıca kişisel ihtiyaca uyan özel pil modları oluşturulabiliyor. Batarya modlarına ek olarak Suunto 9, bir sonraki macera için yeterli bataryayı sağlamak için akıllı hatırlatıcılar kullanıyor. Aktivite sırasında pilin azaldığını fark eden Suunto 9, hemen daha farklı bir moduna geçilmesini önererek daha uzun kullanım sunuyor.

 

Suunto 9

 

Sporcuların Testlerinden Geçti

Suunto 9, dünyanın çeşitli ülkelerindeki sporcular tarafından en zorlu koşullarda binlerce saatlik kullanımla test edildi. Düşme, donma, çözülme, nem ve daldırma gibi koşullara tabi tutulan saat, tüm testlerden başarıyla geçmeyi başardı. Suunto’nun benzersiz FusedTrack TM algoritması, takip ve mesafe doğruluğunu arttırmak için GPS ve hareket sensörü verilerini birleştiriyor. Bu özellik sayesinde doğruluk payından ödün vermeden GPS gücünü azaltarak pil ömrünün uzatılmasına olanak tanıyor. 80‘den fazla spor moduna sahip olan Suunto 9, tam GPS rota navigasyonu, gün doğumu/gün batımı saatleri, fırtına alarmı gibi çok sayıda özelliği barındırıyor.

 

Suunto 9

 

Paslanmaz çelik çerçeve ve düğmeler, safir kristal cam ve rahat kullanım için yumuşak ve dayanıklı bir silikon kayışa sahip olan Suunto 9, Türkiye‘de tüm Suunto ürünlerinde olduğu gibi sadece SPX mağazalarında satışa sunuyor.

 

 


Şık Görünüm ve Yüksek Fonksiyonalitenin Buluştuğu Aksesuar: Dalış Saatleri

SAAT | Şık Görünüm ve Yüksek Fonksiyonalitenin Buluştuğu Aksesuar: Dalış Saatleri

OMEGA’nızı Nato Kayış ile Farklılaştırmaya Hazırlanın!

SAAT | OMEGA’nızı Nato Kayış ile Farklılaştırmaya Hazırlanın!

IWC Schaffhausen, Portugieser Ailesine Yeni Modeller Ekliyor!

SAAT | IWC Schaffhausen, Portugieser Ailesine Yeni Modeller Ekliyor!

Cartier’den Şaşırtıcı Karşılaşmalar

SAAT | Cartier’den Şaşırtıcı Karşılaşmalar

Saat Dünyasındaki Son Gelişmeler

SAAT | Saat Dünyasındaki Son Gelişmeler

Spor Hayatınız İçin En İyi Akıllı Saatler

SAAT | Spor Hayatınız İçin En İyi Akıllı Saatler

Daha Fazla Göster