OMEGA’dan America’s Cup İçin Kronograf

OMEGA, Seamaster Diver 300M America’s Cup Chronograf modeli ile karşımızda.

23 Şubat 2021

OMEGA’dan America’s Cup İçin Kronograf

OMEGA, America’s Cup’taki başrol oyuncusu Seamaster Diver 300M America’s Cup Chronograf ile yarışa hazır. Yeni kronograf kilit sistemi, ıslakken kullanılabilen yeni butonları ve kolayca değiştirilebilen kayışıyla dikkat çeken model, 36’ncısı düzenlenen America’s Cup’a damga vuracak.

 

OMEGA

 

Özel mavi seramik kadranı ve beyaz ölçekli bezel halkasının yanı sıra, 44mm’lik paslanmak çelikten üretilen kronograf, yüksek dalgalarla karşı karşıya kaldığınızda kolayca kavrama sağlayabilmek ve ıslakken de en verimli şekilde çalışabilmek için özel üretildi. Ergonomik tasarım, kırmızı ve mavi renklerin öne çıktığı model şık ve zarif görünümüyle de göz doldurmayı başarıyor.

Lazer ile şekillendirilen dalga desenli kadran, kırmızı anodize alüminyumdan ‘refatta geri sayım gösterge halkası’na ev sahipliği yapıyor. Saatin alt kadranı ise tekne gövdesinden ilham alan rodyum kaplama küçük saniye bulunuyor. Yine kırmızı anodize alüminyumdan yapılan kronograf kolu, karşı ağırlığında ‘America’s Cup’ı taşıyor.

 

OMEGA

 

OMEGA’nın özel CHRONE LOCK, sistemi gerektiğinde kronograf işlevlerini güvence altına almak için modele dahil edildi. Tasarımında etkinlik ve yılın açıkla işaretlendiği modelin Alveol şeklindeki arka kapağında ise “36th America’s Cup” ve “Auckland 2021” ibareleri yer alıyor. Herhangi bir alet kullanılmadan kolayca değiştirilebilen, Quick Change sistemiyle donatılmış metal bir bilezik ve ilave kauçuk kayışla gelen model OMEGA’nın son dönemdeki yeni harikalarından biri. America’s Cup özel sunum kutusu ile sunulan saati daha yakından incelemek için aşağıdaki galeriye göz atabilirsiniz.

 


Yeni Saatlere Zaman Ayırın

SAAT | Yeni Saatlere Zaman Ayırın

Dijitalleşme Saat Satışlarını Nasıl Etkiliyor?

SAAT | Dijitalleşme Saat Satışlarını Nasıl Etkiliyor?

Watches & Wonders 2021'in En İyi Saatleri

SAAT | Watches & Wonders 2021'in En İyi Saatleri

Gezegene Saygılı Saatler

SAAT | Gezegene Saygılı Saatler

Yeni Başlangıçlara Doğru (Yepyeni Bir Saat ile...)

SAAT | Yeni Başlangıçlara Doğru (Yepyeni Bir Saat ile...)

Akıllı Saatler mi Klasik Saatler mi?

SAAT | Akıllı Saatler mi Klasik Saatler mi?

Daha Fazla Göster