Profesyonel Bisiklete Cesur ve Yeni Bir Yaklaşım
Saat

Profesyonel Bisiklete Cesur ve Yeni Bir Yaklaşım

Birçok Olimpiyat ve Dünya Şampiyonası kazanan bisikletçi Fabian Cancellara ile yeni iş birliği kuran İsviçreli saat üreticisi TUDOR, bu heyecan verici küresel sporun her yönünü etkileyecek bir parkur çizerek cesur ruhunu profesyonel bisiklet dünyasına taşıyor. "Born To Dare" söylemi bu kez parkurlara taşınıyor.

TUDOR profesyonelleşiyor ve İsviçreli bisiklet efsanesi Fabian Cancellara, yeni bir ekiple uluslararası bisikletin en üst seviyesini zirveye taşımak için güçlerini birleştiriyor. TUDOR'un imzası #BornToDare, markanın kurucusu Hans Wilsdorf'un saatçilik vizyonunun hikayesini ve bu vizyonun nasıl hayata geçirildiğini anlatıyor... cesurca.

TUDOR Pro Bisiklet Takımı, markanın tavizsiz tutumunu ve inovasyon tarihini Cancellara'nın eşsiz deneyimi ve vizyonuyla birleştirerek bu belirgin cesur bakış açısını somutlaştırıyor. TUDOR ve Cancellara, kendilerini her geçen gün daha iyi olmaya zorlayarak, korkularıyla yüzleşerek ve algılanan sınırların ötesine geçmeye cesaret ederek motive olmuş bir ekip hayal ediyor.

Tudor GQ

Performans, başarının nihai ölçüsüdür, ancak bitiş çizgisine nasıl ulaşacağınız, oraya ne zaman ulaştığınız kadar önemlidir. TUDOR Pro Cycling Team, Cancellara rehberliğinde, bu idealleri, ortak değerleri ve takım ruhunu somutlaştıran ve bilinen rakiplerin mevcut alanının çok ötesine geçen yetenekli bisikletçilerden oluşan bir kadro geliştiriyor.

Her güzel durumda olduğu gibi, bu takımın da dünyanın en büyük bisiklet yarışlarında podyum yakalama potansiyeline ulaşması zaman alacak. Takım, 2022 sezonunun geri kalanında UCI Continental sınıfında yarışmaya devam edecek ve önümüzdeki şeylerin tonunu belirleyecek.

Sonrasında, takım 2024 sezonuna kadar dünyanın en ünlü ve prestijli yarışlarına katılma hedefiyle 2023 UCI ProTeam sezonuna başvuracak ve hazırlanacak. Takım, yeni nesil bisikletçileri izlemek ve eğitmek için bir gelişim yapısını da sürdürecek.

Her alanda olduğu gibi, parkurda da cesaret etme, liderlik etme ve kazanma zamanı.

Tudor GQ

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası