Saat İlahlarına Göre Düğün Gününüzde Takmanız Gereken Saat
Saat

Saat İlahlarına Göre Düğün Gününüzde Takmanız Gereken Saat

Özel gününüz için bir saate mi ihtiyacınız var? Uzmanlarımızın önerilerini dinleyin. Düğün günü bu saatleri tercih edebilirsiniz.

Resmi olarak düğün sezonundayız diyebiliriz. Hayatınızın en önemli günlerinden biri, aynı derecede önemli bir saati hak ediyor. Watch Illuminati'ye özel günlerinde hangi parçaları taktıklarını danışmak için Gregoryen ilahisi söyledik ve ürkütücü eski bir evin içinde bir grupça konik mum yaktık. Uzmanlar panelimizden her zaman olduğu gibi ilginç sonuçlar çıktı.

İlk ve en şaşırtıcı çıkarım, saat hayatınızdaki en anlamlı anlardan birine bağlı olsa da, bu konuda aşırı duygusal olmaya gerek olmadığı. Üç Illuminati üyesi aslında düğün günlerinde taktıkları saatleri evlendikten kısa bir süre sonra SATTI. Bu kulağa saçma gelebilir, ancak saat grubu Official CP Time'ın kurucusu Albert Coombs'un da açıkladığı gibi, bu çok mantıklı. Birçok insan gençken evleniyor ve hayallerindeki saati alacak paraları olmuyor. Düğünlerinde sahip oldukları en güzel parçayı takıyorlar ve daha sonra bir üst modelle değiştirmek için takas ediyorlar. Ne de olsa bunlar saat koleksiyoncuları: Hayaller duygulardan daha önemli!

Panelistlerimizden kaçının düğün törenlerinde paslanmaz çelik spor saat taktığını görmek için heyecanlıyım. Aralarında Rolex Submariner'lar ve Tag Heuer Carreras'lar da var; bu da smokinle her zaman harika göründüklerini kesinleştiriyor.

Son tavsiye Watches of Switzerland'ın müşteri ilişkileri müdürü Kelly Yoch'tan geliyor: Gelinler de saat takmalı. Yoch kendi düğününde saat takmamış ama "şimdi olsa bunu yapmazdım" dedi. "Büyükannemin küçük Bulova'sına güzel bir şampanya kayışı takardım. Yaşadığım en büyük pişmanlık. Gelinleri her zaman TEK bir gün için kim olduklarını asla değiştirmemeleri konusunda cesaretlendiriyorum. Bir gelin o saati asla bir kenara koymamalı, saçını ve makyajını nasıl yaptırıyorsa saatini de öyle ayarlamalı."

İşte saat uzmanlarımızın düğün günlerinde taktıkları saatler.

GQ US

İLGİLİ İÇERİKLER GQ Saat düğün saatleri
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası