Siyahın sonsuzluğunda zaman

‘Double 8 Origin Black Chrono’, İsviçre saatinin zarif ve klasik tarzını yansıtırken, modern çizgilerle zamanı yakalamayı ihmal etmiyor.

21 Ekim 2012

Siyahın sonsuzluğunda zaman

‘Double 8 Origin Black Chrono’, saati şıklığının vazgeçilmez bir parçası gören erkekler için tasarlanmış. Saatle uyumlu siyah deri kayışı, yanları hareketlendiren kırmızı dikişlere sahip ve 42 mm’lik çelik kasası ekstra dayanıklı siyah PVD ile kaplı. Kırmızının birkaç zarif dokunuşunun görüldüğü saatte deri kayışın kırmızı dikişlerini tamamlayacak, “8” şeklindeki denge ağırlıklı küçük saniye kolu da kırmızı... ‘Double 8 Origin Black Chrono’, hem işlevsel hem de tasarımıyla bir sanat eseri niteliği taşıyan bir kronografa sahip.
 
Yeni nesil İsviçre saat markası 88 Rue Du Rhone tarafından yaratılan ilk koleksiyon ‘Double 8 Origin’in ilk modeli Black Chrono; işlevselliğin, ustalığın, güç ve sabrın sentezi olarak sunuluyor. İsviçre saat geleneğinin içinde büyüyen Elie ve Pierre Bernheim tarafından 2012 yılında yaratılan marka ile Bernheim kardeşler, tasarım konusundaki yaratıcılıklarını ve deneyimlerini ifade etme fırsatı buluyor. İlk erişilebilir lüks İsviçre saat markasını piyasaya sürerek, cesaret dolu amaçlarına olaşan Bernheim Kardeşler’in yarattığı 88 Rue Du Rhone, klasiğin kalitesini çağımızın teknolojisi ve tasarımıyla buluşturan mükemmel bir yansıma.
 
‘Double 8 Origin Black Chrono’, parlak ve zarif estetiği ile hem klasik hem de modern stile sahip saat arayışı içinde olan erkeklere hitap ediyor. Saatte yer alan 8 rakamı, Rhone ve kırmızı, markanın güçlü sembollerini ve şansı sembolize ediyor. ‘Double 8 Origin Black Chrono’, İsviçre saatlerinin üretim hassaslığı, siyah PVD’nin dayanıklılığı, kronografının ölçüm özellikleri, siyah renklendirmeli 11 çelik endeksli kadranı, üç küçük devir sayacı ve saat 4’de yer alan dikdörtgen tarih penceresiyle, saat tutkunlarına yeni bir tarz ve yeni bir lüks vaat ediyor.


Bovet’in Yeni Saati: Virtuoso V

SAAT | Bovet’in Yeni Saati: Virtuoso V

Omega Yeni Speedmaster Apollo 11’i Sunar

SAAT | Omega Yeni Speedmaster Apollo 11’i Sunar

Patek Philippe'in Yeni Saati: Calatrava Weekly Calendar

SAAT | Patek Philippe'in Yeni Saati: Calatrava Weekly Calendar

Swatch’un Renkli Koleksiyonu: Energy Boost

SAAT | Swatch’un Renkli Koleksiyonu: Energy Boost

A. Lange & Söhne’nin Yeni Saat Tasarımı: Lange 1 Tourbillon

SAAT | A. Lange & Söhne’nin Yeni Saat Tasarımı: Lange 1 Tourbillon

adidas Originals’in Yeni Saati: R2 Nite Jogger

SAAT | adidas Originals’in Yeni Saati: R2 Nite Jogger

Daha Fazla Göster