Succession 4.Sezondaki En Büyük İpucu Kendall Roy'un Saat Seçimi
Saat

Succession 4.Sezondaki En Büyük İpucu Kendall Roy'un Saat Seçimi

Kendall Roy, Richard Mille saatini takarak, her zamanki sessiz lüks ifadesini daha gösterişli, yıkıcı bir gelecek lehine geride mi bırakıyor?

Normalde - milyarder bir nepo bebek için ne kadar sıradan olabilirse - Kendall da bir çeşit Vacheron Constantin takıyordu (önceki bölümlerde görülenler arasında Harmony Mono-Pusher Chronograph ve Traditionelle World Time modelleri var), bu da bir üstünlük havası yayıyor, ancak bağıran bir şekilde değil. "Bu saate paranız yetmez ama en azından uzaktan zarif işçiliğine hayran olabilirsiniz" türünden bir şey.

Succession 4.srzonun başlarında, en iyi 'hiçbir şey umrumda değil' hayatını yaşarken, muhtemelen sadece bir hareket olsun diye Breitling Chronomat takıyordu. Helikopterinize binmek üzereyken ya da buna benzer bir şey yaparken kullanabileceğiniz güzel bir saat. Ancak partiye (uyanış demeliyiz) gelirken taktığı büyük, gösterişli Richard Mille RM 67-01, alıştığımız kusurlu Kendall ile tamamen çelişiyor. Akla şu soru geliyor: Babasının her zaman yapamayacağını söylediği bir noktaya adım atmak üzere mi?

Bu saat böyle düşündürüyor ve Roger Dubois ya da Jacob and Co gibi uçuk kaçık bir saat değil de Richard Mille gibi köklü ve etkileyici bir parça olması, bu büyük hamlenin arkasında gerçekten bir şeyler olabileceğine işaret ediyor. Kazananlar Richard Mille takıyor - Rafa Nadal, Michelle Yeoh ve Marcus Rashford- yani bu saat kimin başarılı olacağının en büyük göstergesi olabilir.

Öte yandan, Jeremy Strong'un dizinin final sezonu için geri dönmesinden aylar önce bu saatin öneminden açıkça bahsetmiş olması, "bu da başka bir fiyasko Kendall hamlesi mi?" diye merak etmemize neden oluyor.

Kelime oyunlarıyla çıkarımlarda bulunulabileceği üzere, Succession takip eden biri bunu bir kez daha söylemekten keyif duyacaktır: Sadece zaman gösterecek. 

Kendall Roy Richard Mille

Kendall Roy Richard Mille RM 67-01

Bu içerik British GQ websitesinde yayınlanan bir makaleden alınmıştır. 

İZLE
Yıldızların gözünden IWC Pilot's Watch
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası