Watches and Wonders 2023: En İyi 18 Saat
Saat

Watches and Wonders 2023: En İyi 18 Saat

Saat konusunda en güvendiğimiz dostlarımıza DM göndererek en sevdikleri ürünleri seçmelerini istedik. Şimdiden uyaralım hepsi Rolex değil.

İzninizle biraz içerik üretmek isteriz. Çoğu (normal, saat meraklısı olmayan) insan için, Watches and Wonders'ın ne olduğu, ne zaman yapıldığı veya hangi harikaları günyüzüne çıkaracağı hakkında bir ipucuna sahip olmak için çok az neden vardır veya hiçbir neden yoktur. Ancak, "Rolex, Patek Philippe, Cartier, IWC ve TAG Heuer görmeniz gereken bazı yeni harikalar yarattı" dersek, o zaman ilgilenebilirsiniz, değil mi? Ya da "David Beckham, Roger Federer ve Julia Roberts'ın Cenevre'deki bir saat fuarına geldiğini (birlikte değil) gördünüz mü?" desek belki dikkatinizi çekebiliriz.

Neyse ki en sevdiğiniz markaların yüzlerce yeni saatini incelemek zorunda değilsiniz çünkü sektördeki en bilgili saat uzmanlarından bunu sizin için yapmalarını istedik - her biri çok sevdikleri bir saati seçti. Katkıda bulunan herkese teşekkürler, işte Watches and Wonders 2023'ün en müthiş yeni saatleri!

British GQ

gq_newsletter

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası