En İyi Beyaz Spor Ayakkabılar
Stil

En İyi Beyaz Spor Ayakkabılar

En temiz imajları daha da temiz gösteren, en çılgın kombinleri yola getiren beyaz spor ayakkabılar için 2022 güncellemesi yapıyoruz ve şu an bulabileceğiniz en iyi 31 beyaz spor ayakkabıyı listeliyoruz.

Erkekler için en iyi beyaz spor ayakkabılar, sadece bir gardırop demirbaşından daha fazlasıdır - erkek giyim besin piramidinin temelidir, muhtemelen dolabınızdaki diğer çiftlerden daha çok onlara ihtiyaç duyarsınız. Bu durum tüm zamanların klasiklerinden vahşi stil açılımlarına, lüks tasarımcı modellerinden uygun fiyatlı yeni başlayan markalara kadar akıllara durgunluk veren miktarda beyaz spor ayakkabının neden mevcut olduğunu açıklıyor.

Ve beyaz spor ayakkabılar genellikle şehvet duyduğunuz, ağzınızın suyunu akıttığınız veya hayalini kurduğunuz spor ayakkabılar olmasa da, yeni bir çift açtığınızda yadsınamaz bir endorfin etkisi oluyor. Sorunsuz parlıyor. Çünkü en iyi beyaz spor ayakkabılar her zaman sahip olduğunuz en yeni çifttir. Elbette, eski, yıpranmış beyaz spor ayakkabınıza uzun ve seçkin hizmetleri için teşekkür edip onları serbest bıraktığınız zaman biraz üzülürsünüz. Yüzlerce kıyafete eşlik ettiler; yüzlerce nöbet tuttular. Hayat böyle işte n'aparsın?

Bu hayat döngüsüne devam etmek için yüzlerce potansiyel beyaz ayakkabıyı araştırdık, en iyileri test ettik ve erkekler için beyaz spor ayakkabı klasmanında bu modellerde karar kıldık.

 GQ US

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası