Stil

Robert De Niro Gibi Bir Üniforma Oluşturma Rehberi

Kariyerinin başlangıcından bu yana Robert De Niro, dökümlü ceketler ve günlük parçalarla kat kat giyinerek kendine özgü bir görünüm oluşturdu. Böyle bir üniforma kılığı kendiniz için nasıl oluşturursunuz, adım adım açıklıyoruz.

Fransız edebiyatçı Gustav Flaubert meşhur bir söyleminde der ki: "Çalışmalarında şiddetli ve özgün olmak için hayatında yerleşik ve burjuva kadar sıradan ol." Görünüşe göre bu, Hollywood emektarı Robert De Niro'nun hem film kariyerine hem de gardırobuna uyguladığı bir şey.

Casino'da Sam 'Ace' Rothstein, Goodfellas'ta Jimmy Conway, The Godfather'da Don Corleone ve The Intern'de emekli yönetici Ben Whittaker olarak tanıdığımız adam geçmişte kaldı.

50 yıl boyunca, sade ve hafif dağınık zarafetiyle son derece tutarlı kalan gündelik terzilik üzerine bir İtalyan tarzı De Niro'da mükemmelleşiyor.

robert_De_niro

Elbette, birçok erkek, yıllar içinde kendi üniformalarını oluşturdu. Mark Zuckerberg'in gri Loro Piana tişörtleri var, Steve Jobs'un yuvarlak yakaları var, Bill Nighy çoğu zaman mavi takım elbiseleri içinde ya da Giorgio Armani ve mavi tişörtleri var, bunların hepsi keşiş havası verebilir, sorun değil. De Niro'nun yaklaşımı daha yumuşak, daha soğuk ve daha az kuralcı ve imajı anlatmaya değer.

Aynı zamanda, uygulaması oldukça kolay olan ve neredeyse herkese uyacak görünümlerden oluşuyuro. Aslında, muhtemelen bu hafta The Late Show With Stephen Colbert'ten ayrılırken giydiği görülebilen  ceket ve gömleğin bir versiyonuna zaten sahipsiniz.

Burada size De Niro'nun zamansız stilini mükemmelleştirdiği anları listeliyoruz.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası