Sebastian Stan’in Uygulanabilir Hollywood Stili

Sebastian Stan gayet kopyalanabilir bir stile sahip. Adeta “the boy next door” yani bir nevi sıradan adamın Hollywood ile buluşması gibi… Bu buluşmadan çıkarılacak stil derslerini tabii ki GQ bir araya getiriyor.

08 Şubat 2022

Sebastian Stan’in Uygulanabilir Hollywood Stili

Rumen-Amerikalı aktör Sebastian Stan, Gossip Girl'de Carter Baizen rolüyle ünlendi. Ve Stan, modayı merkezine alana popüler dizinin (Tim Gunn, Rachel Zoe, Tyra Banks, Karlie Kloss ve Alexa Chung ve daha nicesi diziye konuk olmuştu), kostüm tasarımcısı Eric Daman'dan bazı stil ipuçları almıştır değil mi? 

Aldı da… Kırmızı halı seremonilerinde şaşırtıcı kılıklarla uzun maraton koşucusu olduğunu gösterdi. Kaptan Amerika, Marslı, Siyah Kuğu ve Yenilmezler'deki rollerin yanı sıra, tarzının çok dışında deri pantolonları, vahşi batı esintili kemerlerini ve dövmeleri bolca kullandığı Pam & Tommy (HULU) dizisindeki rollerle, Altın Küre, Akademi Ödülleri ve hatta GQ Men of the Year ödül törenlerinin daimi katılımcısı oldu. 

Ve de her seferinde stil risklerini biraz daha yükseltti. Fakat kılıklarını uygulamanız için bir kırmızı halı katılımcısı olmanıza gerek yok. Stan’in tutarlı stili bir nevi sıradan adamın Hollywood ile buluşması gibi… İşte, Stan’dan çıkardığımız, uygulaması kolay stil dersi. 


İlkbahar 2023 Paris Moda Haftası En İyi Sokak Stilleri

SOKAK MODASI | İlkbahar 2023 Paris Moda Haftası En İyi Sokak Stilleri

6 Adımda Clint Eastwood Western Stilini Nasıl Uygularsınız?

STİL | 6 Adımda Clint Eastwood Western Stilini Nasıl Uygularsınız?

Hermès İlkbahar/Yaz 2023

MODA HAFTALARI | Hermès İlkbahar/Yaz 2023

İşte Ünlü Erkekler Moda Haftasında Böyle Giyiniyor

STİL | İşte Ünlü Erkekler Moda Haftasında Böyle Giyiniyor

Daha Fazla Göster