Sebastian Stan’in Uygulanabilir Hollywood Stili
Stil

Sebastian Stan’in Uygulanabilir Hollywood Stili

Sebastian Stan gayet kopyalanabilir bir stile sahip. Adeta “the boy next door” yani bir nevi sıradan adamın Hollywood ile buluşması gibi… Bu buluşmadan çıkarılacak stil derslerini tabii ki GQ bir araya getiriyor.

Rumen-Amerikalı aktör Sebastian Stan, Gossip Girl'de Carter Baizen rolüyle ünlendi. Ve Stan, modayı merkezine alana popüler dizinin (Tim Gunn, Rachel Zoe, Tyra Banks, Karlie Kloss ve Alexa Chung ve daha nicesi diziye konuk olmuştu), kostüm tasarımcısı Eric Daman'dan bazı stil ipuçları almıştır değil mi? 

Aldı da… Kırmızı halı seremonilerinde şaşırtıcı kılıklarla uzun maraton koşucusu olduğunu gösterdi. Kaptan Amerika, Marslı, Siyah Kuğu ve Yenilmezler'deki rollerin yanı sıra, tarzının çok dışında deri pantolonları, vahşi batı esintili kemerlerini ve dövmeleri bolca kullandığı Pam & Tommy (HULU) dizisindeki rollerle, Altın Küre, Akademi Ödülleri ve hatta GQ Men of the Year ödül törenlerinin daimi katılımcısı oldu. 

Ve de her seferinde stil risklerini biraz daha yükseltti. Fakat kılıklarını uygulamanız için bir kırmızı halı katılımcısı olmanıza gerek yok. Stan’in tutarlı stili bir nevi sıradan adamın Hollywood ile buluşması gibi… İşte, Stan’dan çıkardığımız, uygulaması kolay stil dersi. 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası