Samsung'un yeni tableti Galaxy'ler ile tanışın!
Teknoloji

Samsung'un yeni tableti Galaxy'ler ile tanışın!

Barselona'da devam eden Dünya Mobil Kongresi'nde tanıtımı yapılan Samsung Galaxy tabletler hem mobil oyun fanatiklerine hem tableti iş amaçlı kullanan profesyonele yönelik iki modeliyle görücüye çıktı.

Galaxy tabletler önce stil diyen biz GQ ekibini Staedtler ile birlikte tasarladığı retro görünümlü özel S Pen ile fethetti. Tabletlerin kalemi olarak hem retro görünümlü hem de modern görünümlü iki alternatif sunan Samsung tabletlerden Galaxy Tab S3 dijital içerik meraklılarına üst düzey bir video ve oyun deneyimi sunarken, Galaxy Book ise profesyonellere iş ve oyun alanlarında gelişmiş bir işlem gücü deneyimi sağlıyor.

 

17-02/28/staedtler_noris_digital_for_samsung_gelb-schwarz.jpg

 

Samsung Galaxy Tab S3, 4K video seçeneği, Super AMOLED ekranı ve AKG by HARMAN tarafından tasarlanmış dörtlü stereo hoparlörlerü ile hem tabletten video izleyenler için hem de oyun severler için keyifli bir kullanım sağlıyor. Oyun severler için ayrıca optimize edilmiş Galaxy Tab S3, gelişmiş grafikler için Vulkan API'si ve kişiselleştirilmiş oyun deneyimi için zengin bir kullanıcı arayüzünün yanı sıra kesintisiz oyun deneyimi için “Rahatsız Etmeyin” gibi modlar sunuyor.

 

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası