Tween Mert Demir
GQ Tanıtım

Tween ve Mert Demir’den “Herkese İnat” Göz Alıcı Bir Koleksiyon: Tween “Wardrobe”

Ünlü erkek giyim markası Tween, başarılı müzisyen Mert Demir’in "Gözlerime Bak" şarkısından aldığı ilhamla İlkbahar/Yaz 2024 sezonunda çok özel bir koleksiyona imza attı.

Tween’in İlkbahar/Yaz 2024 sezonu için hazırladığı, değişen ve yenilenen stil kodları doğrultusunda minimalizmden yola çıkan "Wardrobe" isimli koleksiyonu, fazlalıklardan arınarak zamanın ötesinde bir estetik sunuyor. Tween’in, 2024 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun Kampanya yüzü olan başarılı müzisyen Mert Demir’in kendine has ve cesur tarzı ile gündelik rutinleri tasarımın gücüyle birleştiren Tween’in koleksiyonu, şık ve nötr tonların minimalizmini destekleyen sade bir estetiğe sahip.

Tween Mert Demir

Gündelik silüetlerdeki yalınlığı yeniden tanımlayan ve minimalist bir ihtişam anlayışıyla oluşturulan Tween İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonu, Mert Demir’in eşsiz tarzından aldığı ilhamla, herkesin kendini ifade etmesine ve yaratıcılığın farklı tarzlara yansıtılmasına imkan sunuyor.

Tween Mert Demir

Farklı yıkama ve boyama teknikleriyle yorumlanan ve yaz aylarının en sofistike kumaşı olan keten, Tween’in "Wardrobe" isimli koleksiyonunun belkemiğini oluşturuyor. Blazer ceket, şort, pantolon, gömlek ve gömlek ceketler gibi geniş ürün yelpazesine sahip koleksiyon, ultra hafif pamuklu kumaşlar ve hafif terzilik anlayışını benimseyen özel dikim teknikleriyle hazırlanıyor. Koleksiyonda 2024 yaz sezonunun olmazsa olmaz renkleri Sandık Beyazı, Yulaf Sütü, Tebeşir, Fresh Nane, ŞeftaliTüyü ön plana çıkıyor. 

Tween Mert Demir

Sıcak yaz akşamlarından, günlük plaj giyimine kadar parçaların kendine yer bulduğu koleksiyon, kolay kombinlenen anahtar parça niteliğindeki ürünleriyle zamansız bir gardırop oluşturuyor. Koleksiyon soft görünümleri ve ketenin kendine özgü havasıyla özel günlerde de benzersiz, yalın bir şıklığa imza atıyor.

Tween Mert Demir

İlkbaharın tazeliğini ve yazın enerjisini yansıtan koleksiyon, herkese kendi tarzını keşfetmesi için bir olanak sunuyor ve Herkese İnat diyerek, her bireyin kendine özgü tarzını kutluyor.

Tween Mert Demir

Tween ‘Wardrobe’ kampanya filminin çekimleri, koleksiyonunda yer alan parçalar gibi özgün, yalın ve sadeliğin baş döndürücü bakış açısıyla gerçekleştirildi. Mert Demir’in kendine has tarzını ve Tween’in tasarım odaklı genç ve yenilikçi dünyasını harmanlayan çekimler, ilkbaharın enerjisini ekranlara taşıyor.

Tween Mert Demir

İZLE
Serenay Sarıkaya GQ Global Creativity Awards Gala Gecesine Hazırlanıyor
İLGİLİ İÇERİKLER
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası