Under Armour infinite elite Atlet Sharon Lokedi Under Armour Infinite Elite'i Barselona'da deneyimliyor.
Güncel

UA Infinite Elite 'Ayakkabılar mı Koşuyor Ben mi?' Dedirtiyor

Barselona güneşinde daha önce turist olarak yürüdüğüm yollarda hız yapmak için farkında olmadan hazırım. Ne bu kadar koşabileceğimi, ne de bu kadar koştuktan sonraki gün kendi isteğimle koşacağımı düşünürdüm.

Under Armour’ın koşu alanındaki yeni dönüm noktası UA Infinite profesyonellerin ihtiyacını karşılamak ve maksimum performans için öyle iyi tasarlanmış ki benim gibi bir amatöre her adımda büyük bir güven verdi. Kendime ‘beginner’ demem ne kadar doğru olur bilemiyorum çünkü madalyalı etlet Sharon Lokedi’nin önderliğindeki koşuda ısınma esnasında çarpışmışlığımız bulunuyor. 

UA Infinite Elite 'Ayakkabılar mı Koşuyor Ben mi?' DedirtiyorUnder Armour, Senior Product Line  Jonathan Hutnyan Infinite'i anlatıyor.

Sharon'ın yanı sıra, Performans Koşu Ayakkabıları Kıdemli Ürün Hattı Müdürü Jonathan Hutnyan, Under Armour'ın yenilikçi ayakkabıyı geliştirmek için çıktığı yolculuğu anlatırken bu alandaki haklı iddialarını yineliyor. Yeni, esnek UA HOVR+ yastıklaması ile tasarlanan UA Infinite Pro, bacakların yorulmaması için ideal oranda destek sağlıyor. Topuk tasarımı yumuşak inişiyle darbeyi azaltıyor ve genel dengeyi artırıyor. Bu desteği önce Barselona’nın meşhur koşu rotalarında bir grup fosforlu ayakkabılı grup olarak biz hissettik şimdi sıra sizde. 

UA Infinite Elite 'Ayakkabılar mı Koşuyor Ben mi?' DedirtiyorUA Infinite Elite Koşu Ayakkabısı lansmanında Barcelona koşusu

3 Maddede Under Armour Infinite Elite Farkı

  • UA HOVR+ tekniğiyle ayakkabının tümünde konfor sağlayan yastıklama bulunuyor. 
  • UA IntelliKnit tekniğiyle üretilen üst kısım ayağınızı kavrıyor ve siz ondan vazgeçmeden sizi bırakmıyor. Bu da ayakkabıyla bir bütün halinde koşabilmenizi sağlıyor. 
  • Adımlarınız zeminle her buluştuğunda topuklardaki dayanıklı taban dengenizi korumanızda yardımcı oluyor. 

 

 

 

İLGİLİ İÇERİKLER UA Infinite Elite Barselona
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası