Austin Butler'ın Yaz Günü Siyah Mafya Stili Getty Images
Stil

Austin Butler'ın Yaz Günü Siyah Mafya Stili

Fazla seksi görünmek, sıcaktan pişmeniz gerektiği anlamına gelmez

Austin Butler renklerin usta bir kullanıcısı. Elvis döneminde, emrinde bir sürü takım elbise vardı. Dune Part Two için ise temiz ve nötr tonları tercih etti. Ancak Tom Hardy ile birlikte rol aldığı yeni filmi The Bikeriders için tamamen siyah takımlardan başka bir şey giymiyor - üstelik tüm bunları kavurucu yaz güneşine rağmen yapıyor.

Amerikalı aktör önceki gün Jimmy Kimmel Live! programına giderken,otoparkta fotoğraflandı. Üstüne ipeksi bir gömlek (üst iki düğmesi açık) giyen aktör, bunu parlak düğmeleri ve sivri yakaları olan kruvaze bir blazer ceketle tamamlamıştı.

Austin Butler'ın Yaz Günü Siyah Mafya Stili
Getty Images

Oscar adayı daha sonra hafif kloş bir pantolon ve bir çift mükemmel cilalı Chelsea bot giydi. Tıpkı Cillian Murphy'nin favori çifti gibi, bunların da ekstra bir canlılık için arka kısmında bir topuk vardı. Daha sonra bir zincir ve tek bir yüzükle tamamlamış. Mafya stili; tamamen siyah, biraz gösterişli ve 'waste disposal' kartvizitini yalanlayan soğukkanlı, düşünceli bir star. Daha da iyisi, kravat ve kalın bir gömlek olmaması yaza biraz daha uygun olduğu anlamına geliyor. Daha fazla nefes alma alanı ve sizi pişirecek daha az katman var.

Austin Butler'ın bu takım elbisesini yaz ayları için uygun kılan da bu. Hâlâ biraz pişeceksiniz. Ama aynı zamanda çok da seksi görüneceksiniz.

BU İÇERİK İLK OLARAK BRITISH GQ WEB SİTESİNDE YAYINLANMIŞTIR.

İLGİLİ İÇERİKLER Austin Butler Takım Elbise
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası