Nicholas Galitzine Met Gala 2024 Getty Images
Stil

Nicholas Galitzine'in Met Gala 2024 Kıyafeti Met Gala Dışındaki Etkinliklerde de Göze Çarpabilir

Nicholas'ın potansiyeli yüksek. Ayrıca siyah takım elbisenin gücünü bir profesyonel gibi kullanabiliyor.

Nicholas Galitzine için yoğun bir yıl oldu - ve dolayısıyla Met Gala 2024 daveti kaçınılmazdı. Amazon Prime'ın çok özel ilişki romantizmi Red, White and Royal Blue'nun haloetkisi vardı. Sonra da eleştirmenlerin ve romantik komedi düşkünü hayranlarının aynı ölçüde beğendiği The Idea of You'da Anne Hathaway'in karşısında yeniden enerji veren erkek arkadaş oldu. Dolayısıyla bu gecenin büyük etkinliği için vahşi, genç ve özgür bir şeyler beklersiniz. Biz de bu bkelentideydik. Ama daha da iyisi oldu, Galitzine'in Met Gala stili başka her yerde de giyilebilir.

Fendi'nin özel dikimi olan bu siyah takım, kombinin ne kadar çok yönlü olduğunu kanıtlıyor. Onlarca yıldır işe yarıyor. Ancak Galitzine, klasik tarafa eğilmek yerine, kendini büyük moda adamı bölgesine taşımak için ayrıntıları kullandı.

Nicholas Galitzine'in Met Gala 2024 Kıyafeti Met Gala Dışındaki Etkinliklerde de Göze ÇarpabilirNicholas Galitzine Fendi'den özel dikim bir takım giydi. - Getty Images

İlk olarak, cekette bazı ince işlemeler vardı. Bunun nedeni de kıyafet kodunun, JG Ballard'ın ünlü (ve biraz da yıkıcı) kısa öyküsündeki aynı isimli efsanevi arka bahçeden esinlenen 'Zamanın Bahçesi' olması. Erkek giyimi klasiğe kaydıkça sakinleşir fakat bu tam da biraz resmiyete ihtiyaç duyan sıradan ortamlarda çıkarabileceğiniz türden bir gürültünün yansıması. Ya da Bad Bunny gibi tam bir Tudor prensi olabilirsiniz.

Ayrıca, Galitzine için inanılmaz derecede büyük iki sivir yaka görüyoruz. Onları biliyoruz, seviyoruz. Ayrıca erkek giyiminde şöhret için bir basamak atlama olduğunu da anlıyoruz. Çünkü geçmişteki salgınlara rağmen, takım elbise ölmedi. Sadece zayıflama diyetine girdi. O zamandan beri, takım elbiseler her geçen sezon daha mafya babası haline ve dolayısıyla tekerleği yeniden icat etmeden daha etkili hale geldi.

Nicholas Galitzine gibi yükselişte olan bir adam için, Met Gala 2024'te hareket yaratmanın mükemmel bir yolu - ve seçimi yılın diğer her günü için de mükemmel bir takım elbise.

Bu içerik ilk olarak British GQ web sitesinde yayınlanmıştır.

İlgili Başlıklar
Daha Fazlası