Les Benjamins Essentials 3.0 Kapsül Koleksiyonunu Sunar
GQ Tanıtım

Les Benjamins Essentials 3.0 Kapsül Koleksiyonunu Sunar

Yeni LB tonlarıyla herkes için en gerekli parçalar geri döndü. Les Benjamins'in en beğenilen tasarımlarını bulabileceğiniz Essentials 3.0 kapsül koleksiyonu, bu kez sürdürülebilir tekstil anlayışına uygun olarak %100 organik pamuktan üretildi.

İlk defa markanın FW19 koleksiyonu ile birlikte hazırlanan Essentials, kısa sürede ikonikleşti ve markanın takipçileri için Les Benjamins'in heyecanla beklenen favori parçalarını sunmaya devam ediyor. Essentials 3.0 kapsül koleksiyonu şık, rahat, eğlenceli ve ulaşılabilir şekilde lüks. Koleksiyon kadın, erkek ve çocuklar için mavi, yeşil, kırmızı, turuncu ve mor renklerde tişört, hoodie, eşofman altı gibi tasarımlardan oluşuyor.

 

LB

 

Sürdürülebilirliği merkezine alan Essentials 3.0 kapsül koleksiyonunun tasarımı ve renk skalası dışında en fazla dikkat çeken özelliği ise hem kadın hem erkek hem de çocuklar için herhangi bir kapsül koleksiyona kıyasla kısmen daha geniş sayılabilecek bir ürün yelpazesine sahip olması. Büyük oranda su tasarrufu sağlayan materyal seçimi, aynı zamanda üretim sürecinde ortaya çıkan sera gazı miktarını da önemli ölçüde azaltıyor. 

Essentials 3.0 koleksiyonunda yer alan parçaları 2 Eylül'den itibaren Les Benjamins Nişantaşı, Les Benjamins Akasya mağazalarında vewww.lesbenjamins.com ‘da keşfedip stoklar tükenmeden kararınızı verebilirsiniz. 

 

 

İZLE
Burak Deniz'in Tamamen Elektrikli BMW iX İle Doğada Sürüş Keyfi
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası