Valentin Caron ile Beymen 2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası
GQ Tanıtım

Valentin Caron ile Beymen 2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası

Dünya markalarının en yeni koleksiyonlarını modaseverlerle buluşturan, ilham veren yaratıcı dünyasıyla her sezon benzersiz deneyimler sunan Beymen, 2023-24 Sonbahar/Kış sezonunu markanın zamansız lüks anlayışı ile modern ve dinamik yüzünü yansıtan sofistike bir kampanya ile karşılıyor.

2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası, Beymen’in moda dünyasının vizyonerleri ve uluslararası yeteneklerini buluşturarak, sezon koleksiyonlarını özgün ve yenilikçi bir görsel dünya ile tanıttığı yaratıcı kampanyalarının bir diğer kusursuz temsilcisi.  

Beymen 2023-24 Sonbahar/Kış Kampanyası, Vogue İtalya kapağından Pucci ve Atelier Versace kampanyalarına uzanan enerjisi yüksek kareleriyle ünlü İtalyan fotoğrafçı Vito Fernicola’nın imzasını taşıyor. Kreatif Direktör koltuğunda ise Fernicola’ya, sezonlardır The Attico kampanyalarının yaratıcı süreçlerinde de eşlikeden Louis Burguet yer alıyor.  

Kırmızı ve siyah-beyazın bir arada kullanıldığı, kontrastların çarpıcı gücünü yansıtan kampanya karelerinde, 2023-24 Sonbahar/Kış koleksiyonlarından en etkileyici silüetleri moda dünyasının yükselen yıldızları taşıyor: Valentino, Etro, Versace, Fendi, Ferragamo gibi pek çok ünlü markanın defilelerinde ve kampanyalarında yer alan, Vogue’dan Another Magazine’e çok sayıda moda dergisinin kapağı için poz veren Hollandalı model Mila Van Eeten ve Tod’s’dan Missoni’ye prestijli modaevleri için kamera karşısına geçen Fransız model Valentin Caron. Kampanya karelerinde ünlü modellere, aralarında;  Valentino, Bottega Veneta, Versace, Tom Ford, Alexander McQueen, Loewe, Ferragamo’nun yer aldığı modaevlerinin 2023-24 Sonbahar/Kış koleksiyonlarından öne çıkan tasarımlar eşlik ediyor. Kampanyanın yıldızlarından Valentin Caron'u daha yakından tanıyoruz.

Beymen Sonbahar Kış 2023 Fendi

Bize kariyerinizin başlangıcından bahseder misiniz? Modellik çocukluk hayaliniz miydi?

Modelliğe birkaç yıl önce başladım, sokakta yürürken annemin menajeri tarafından fark edildim.

Modellik bir çocukluk hayali değildi, moda hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyordum ve her şeyi hızlı bir şekilde öğrenmem gerekiyordu, ama bugün inanılmaz bir deneyim yaşadığım için pişmanlık duymuyorum. 

Missoni, Tod's ve daha niceleri... Sizi moda dünyasının en önemli markalarında görüyoruz. Bize en unutulmaz anılarınızdan biraz bahseder misiniz?

O kadar çok güzel anım var ki, birini seçmek çok zor! İlk işim kesinlikle unutulmaz, Kim Jones tarafından tasarlanan bir Louis Vuitton şovuydu. Gerçekten stresliydim, nefesimi kontrol etmem uzun zaman aldı ve nihayet şovdan birkaç saniye önce hazır olduğumda kafamı kaldırdım ve Naomi Campbell ve Kate Moss'u tam önümde gördüm. Her şey bir anda gerçek oldu ve tabii ki yine paniklemeye başladım ama buna vaktim yoktu, podyuma çıkma sırası bendeydi.

Moda haftaları, kampanya çekimleri ve çok daha fazlasını yaşıyorsunuz... Bu kadar hızlı tempolu bir hayata karşı bakış açınız nedir? İş ve özel hayat arasındaki dengeyi nasıl koruyabiliyorsunuz?

Bazen hayatımın peşinden koştuğum hissine kapılıyorum, her zaman bir yere gitmem gereken bir uçak var, ama şikayet edemem bunun işin bir parçası olduğunu biliyorum. İşin sırrı, iki iş arasında sahip olduğum boş zamanın tadını yakın arkadaşlarımla veya ailemle çıkarmak ve bir daha ne zaman olacağını bilmediğim için o anları özel kılmak. 

Beymen Sonbahar Kış 2023

Alexander McQueen

Kariyerinizdeki en büyük başarı olarak neyi görüyorsunuz?

Paris'te yürüdüğüm ilk defile ve tabii ki ardından gelen birçoğu.

Beymen FW23 kampanyası hakkında neler söyleyebilirsiniz? Koleksiyondan en beğendiğiniz parça hangisi?

Vito ve harika ekiple çalışmak çok eğlenceliydi. Favori bir kıyafetim olduğunu sanmıyorum, koleksiyonun tamamını beğendim.

Kamera arkası çekimleri nasıldı? Kampanya görsellerini ve kurulan ortamı nasıl tanımlarsınız?

Harika bir çekim günüydü! Vito ile çekim yapmak gerçekten eğlenceliydi bizimle resmen oynadı, model, kıyafetler ve kamera arasında bir bağlantı oluşturmak için her zaman iyi bir fikri var. 

Gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz?

Çok fazla seçenek var! Binlerce fikrim var ama kesinlikle birini seçemiyorum. Bazen oyunculuk yapmak istiyorum ve ertesi gün sinema için hikayeler yazmak istiyorum. Bildiğim tek şey, birkaç yıl yurt dışında zaman geçirmek, diğer kültürleri keşfetmek ve ardından dünyanın her yerinden harika anılarla Fransa'ya geri dönmek istiyorum.

Beymen Sonbahar Kış 2023Versace 

Beymen Sonbahar Kış 2023

Valentino

Beymen Sonbahar Kış 2023 

Tom Ford

Beymen Sonbahar Kış 2023

Versace 

Beymen Sonbahar Kış 2023

 

Gömlek: Etro, Takım Elbise: Balenciaga

İZLE
Erkek modasının devleri Blender'da buluştu
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası