A$AP Rocky ve Rihanna Dünyanın En Havalı Bebeğini Bekliyor
Güncel

A$AP Rocky ve Rihanna Dünyanın En Havalı Bebeğini Bekliyor

Çift, ilk çocuklarının haberini doğal olarak çok stil bir şekilde verdi.

Rihanna’nın her yaptığı ve yapmadığı, basına ve sosyal medyaya hükmediyor. Fakat bu Pazartesi (31 Ocak) ilk çocuğuna hamile olduğu fotoğrafları paylaşarak tüm sosyal medya akışımızı doldurdu. Aylarca süren söylenti ve spekülasyonun ardından müzisyen ve makyaj  kraliçesi erkek arkadaşı ASAP Rocky ile, onun mahallesi Harlem’de meraklı gözler için sergilediği karnıyla sessiz bir açıklama yapmış oldu. 

Son yıllarda 33 yaşındaki şarkıcıyla ilgili sıkça hamilelik söylentileri dolaşıyordu ve daha Aralık 2021'de onları esprili bir şekilde yalanlamıştı. Rihanna'nın baby shower’ına katılıp katılamayacağını soran bir hayranına “İlk 10 baby shower partisine gelmediniz! Lanet olsun, beni her yıl hamile bırakıyorsunuz“ diye DM’den cevap vermişti. 

Her yerde gördüğünüz fotoğraflarda aşırı stil sahibi çiftimiz harika kılıklardaydı. Rİhanna uzun Chanel ceket, eskitilmiş bir kot pantolon giyiyordu, Rocky ise denim bir Carhartt ceket ve deri pantolon.

Rihanna, 40'lı yaşlarının başındayken "üç veya dört" çocuğa sahip olmak istediğini söylediği Mart 2020 Vogue kapak hikayesi de dahil olmak üzere çocuk sahibi olma arzusu konusunda gayet açık sözlüydü. Çift açıklama yapmak yerine haberin kendi kendine yayılmasını tercih etti. Rocky geçen yıl GQ’ya “çok havalı bir çocuğum olurdu” ve “inanılmaz, olağanüstü ve genel olarak harika bir baba” olurdum demişti. 

İki yıldız yıllardır arkadaş, 2012'de MTV VMA’de aynı sahneyi paylşatılar, ertesi yıl birlikte turneye çıktılar ve daha resmi olarak birlikte olmadan önce Paris Moda Haftası gibi çok kişinin takip ettiği etkinliklere birlikte katıldılar. GQ röportajında, Rocky'ye şu anda bir ilişki içinde olmanın nasıl bir şey olduğu sorulduğunda: Rihanna'nın ne kadar özel olduğuna dair bir yanıt vermişti.

İLGİLİ İÇERİKLER Asap Rocky Rihanna Hamile
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası