Bir Başka 'House' Deneyimi
Güncel

Bir Başka 'House' Deneyimi

"Bodrum’un eşsiz atmosferinde, Range Rover dünyası ve Modern Lüks felsefesini derinlemesine anlatma fırsatı bulduğumuz keyifli üç gün geçirerek, ilham veren deneyimlere de ev sahipliği yaptık." diyor Hakan Tiftik. Dünya genelinde sadece birkaç ülkede gerçekleştirilen etkinliğin detaylarına göz atıyoruz.

Jake Michael Singer

Şef Carlo Bernardini: "Proje kapsamında hazırladığımız iki farklı etkinlik oldu. Bunlardan biri Local Taste Lab, diğeri de çok özel bir tadım deneyimi idi. Local Taste Lab, Bodrum ve yakın çevresinin en değerli doğal ürünleri ile yerel ve mevsimlik, sürdürülebilir bir mutfak deneyimi sunduk. Konuklarımızla geleneğin ve modern yeniliğin özgün örneklerini kişiye özel bir deneyimle sunduk. Dünyanın en prestijli üretimlerinden birinin tadımları ise özel sunum ve sohbetlerle gerçekleştirildi." diyor.

Slowfood Bodrum Sözcüsü Deniz Kurtsan yerel üretimi desteklemek için bölgemizde faaliyet gösteriyoruz. Amacımız, çevremizi ve yöremizde var olan biyoçeşitliliği koruyarak, geleneksel yöntemlerle üretim yapan çiftçilerimizi, kıyı balıkçılığı ile geçinen balıkçılarımızı, hayvancılıkla geçinen köylülerimizi yüreklendirmek ve desteklemek. Range Rover House, kapsamında bizlerin de destek verdiği Local Tastle Lab etkinliği ile geleneksel olanı yenilikçi bir bakış açısıyla koruyarak farkındalık yaratılmasını vurguluyor.

Muse Contemporary Sanat Galerisi sahibi Ayşe Pınar Akalın “Art Curation by Range Rover” projesini hayata geçirmiş olmaktan gurur duyduk. Markaların sanatı öne çıkartacak projeleri desteklemeleri çok kıymetli. Range Rover’ın temel değerleriyle örtüştürdüğümüz 6 çağdaş sanatçının sanat eserlerini markanın kitlesiyle buluşturarak farklı ve derin bir deneyim yaratmayı hedefledik. diyerek etkinliğin sanat ayağının detaylarını paylaşıyor.

Range Rover

 Laurence Jenk

 

İLGİLİ İÇERİKLER range rover
İlgili Başlıklar
Daha Fazlası